Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha csökkentem a fejések...

Ha csökkentem a fejések számát a tejem is kevesebb lesz megint?

Figyelt kérdés
7x fejek egy nap és végre eljutottam odáig, hogy elég a babámnak és még két naponta a fagyasztóba is jut. Szeretném 6-ra csökkenteni a fejést, mert rengeteg időmet elveszi de félek, hogy apadna a tejem, nem merem kipróbálni. Mi a véleményetek? A 7-7, 5-5...stb. szaporító fejést csinálom végig minden alkalommal + amíg jön a tej. Csak fejek , nem szopik már lassan 2 hónapja.
2015. ápr. 15. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem éri inger a bimbót, akkor csökken a tejtermelés is.
2015. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha csökkented, csökkenni fog a tej is...hány hónapos? nem lenne érdemes mégis átszoktatni a mellből szopizásra?
2015. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos,hogy csökkeni fog. ha éppen elég,akkor fejj,ha belefér a minusz dönsd el. tapasztalatból tudom,ahányszor csökkentettem a fejést,a tej is kevesebb lett.mindig.
2015. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én napi 3× fejtem és amikor elhagytam a 1 fejést nem lett kevesebb a tejem sőt nekem a napi 3 fejés is bőven elég volt még leadásra 3,5L jutott.
2015. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi múlt időne írtam.. még 2× fejek most is.
2015. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4es gratulálok,és nagyon szerencsés vagy,de ha a kérdezőnek éppen elég, és 2 naponta tud csak eltenni,akkor ő bizony megérzi ha kihagy egyet. van akinek alapból sok van,literek plusszba,akkor persze lehet csökkenteni,de ha nem így van akkor a kérdezőnek kevés lesz. nekem a napi 5-600 ml többlet volt meg,de az éjjeli fejéssel mindennel, és hipp-hopp csökkent ha nem úgy fejtem mire észbekaptam szaporíthattam,hogy elég legyen. sajnos ha épp elég van, vagy elhanyagolható plussz a kérdező jobban teszi,ha fej még :-(

3as

2015. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Folytatom tovább a 7-szeri fejést és csak bízni tudok, hogy majd a következő babám hajlandó lesz szopizni :(
2015. ápr. 16. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!