Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ket napja az egyik mellem...

Ket napja az egyik mellem nagyon faj alul oldalt es meleg is, tejcsi sem jonn annyi mint eddig, talan a fele. Mit tegyek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csomós? Lehet, hogy mellgyulladás. Próbálj szopi előtt meleg borogatást tenni rá utánna maszírozzad meg. A babót próbáld úgy szoptatni, hogy az álla legyen a fájdalmas rész felé. Ha eldugult a tejcsatorna azon a részen hamar helyrehozza a babó. Jó babázást!
2008. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A szopi előtt borogatsd a fájós részt jó meleg vizes törölközővel, és ezt rajtatartva masszírozd meg azt a részt alaposan. A meleg víz és a masszírozás segít fellazítani az esetleges csomót vagy elzáródást, így a baba könnyebben tudja onnét is kiszívni a tejcit. Ha már végzett a szopival hideg (persze elviselhető hideg) borogatást tegyél rá, ez pedig az esetleges gyulladásnak tesz jót. Nekem ez jött be, amikor begyulladt a mellem. Talán Te még nem tartasz itt, hiszen az nagyon magas lázzal jár, de csináld ezt míg el nem múlik, a mellgyulladást, ha lehet, jobb megelőzni. Remélem sikerül.
2008. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már túl vagyok mellgyulladáson, és tejcsatorna-eltömődésen. Mikor ezeket a tüneteket érzem, amit leírtál, már veszem is be az akkor felírt antibiotikumot. Curam Duo a neve. Másnapra semmi bajom, és akkor már nem is szedem tovább. Mellette fejek, szoptatok ezerrel.

Sok sikert!

2008. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!