Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg van olyan kor, főleg...

Tényleg van olyan kor, főleg kisfiúk esetében, amikor már el "kell"választani? Sokszor hallom hogy 1,5-2 éves fiúnak már csak játék a cici, pedig az én fiam csak este szopizik, nem játszik a cicivel.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 18:40
 1/4 xStefix ***** válasza:

Én nem értek ezzel egyet, bár nekem nem teljesen világos, miről van szó.

Ha valaki "normálisan" szoptat hosszú távon, akkor a gyerek nem fog játszani a mellel, hanem - ugyanúgy, mint kisebb korában - eszik és/vagy cumizik rajta, bár utóbbit lassan egyre kevésbé. A cumizás pedig szintén nem játék, szóval nem tudom, ez alatt mit kell érteni..?

2010. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Marhaság. Az én fiam 22 hós koráig szopott, és magától választódott le.
2010. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs különbség fiúk és lányok között, hogy mennyi ideig "szabad" szopizniuk. A WHO is két éves korig és azon túl is ajánlja a szoptatást.

Mondjuk én én már 4-5-6 éves korban már nem szoptatnám a gyerekemet, de akinek az a jó, az tegye. 1,5-2-2,5 évesen pedig semmi kivetnivalót nem találok benne.

2010. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na ez a 3. mondat elég kuszára sikeredett

szóval: én 4-5-6 évesen már nem szoptatnék...

2010. márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!