Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem fogadja el 2 és fél...

Miért nem fogadja el 2 és fél hónaposom a cicit?

Figyelt kérdés
Addig semmi gond nem volt, van is bőven tejcsim. Sokat voltunk kórházban így ott éjszaka lefejt tejjel etették cumisüvegből, de sosem volt cumizavarban. Ma már harmadik alkalommal nem fogadja el, sír fölötte,így kénytelen voltam lefejni és cumisüvegből megetetni. Nem tudom van-e köze hozzá,de pár napja irtózatosan nyáladzik és minden szájához érő dolgot a szájába vesz, az öklét is tömi befele. Mire számíthatok? Első babás anyuka

2015. dec. 4. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tarts ki...nekem is volt ilyen..bekentem egy kis cukrosvizzel a mellbimbómat és ez ott akkor segített. ..ösztönösen jött
2015. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig ez cumizavarnak, szopási sztrájknak tűnik.
2015. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet cumizavar (ez esetben egy sns készülék segíthet), és lehet hogy kezdődik a fogzás, és fáj az ínye, ezért nem akar szopizni.


Miért voltatok kórházban? A babával volt valami?

2015. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is cumizavarra tippeltem,de 3hete nem kapott semmit cumisüvegből, csak cicizett...

A köldökzsinor a nyakára volt tekeredve mikor született, későn vették észre a császárhoz már késő volt,mert már látszódott a feje és újra kellett éleszteni, ebből kifolyólag voltunk 1,5 hetet az intenzíven, majd kicsit itthon, aztán beutaltak a születési előzményei miatt a Szent Margit kórház fejlődésneurológia osztályára teljes kivizsgálásra újabb 2hétre, most 3 hete itthon vagyunk.

Ez a rengeteg nyálmennyiség normális? Nem győzöm átöltöztetni...

2015. dec. 4. 18:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig ez szopisztrájknak tűnik! Nem feltétlen egyből jelentkezik amikor üvegből kapott.

Több dolog is lehet.

1. Fáj a hasa

2. Nem éhes

3. Esetleg be van dugulva az orra... Szóval sok minden lehet, végig kell zongorázni.

2015. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megint nem ment csajok!! :( Vagdalodzott, sírt, így megint cumisüvegből kapott lefejt tejet. Éhesnek tuti éhes volt,mert kicsit több,mint 140 ml-t pusztított el. Kitartó leszek és tovább próbálkozok. Minden javaslatot meghallgatok.
2015. dec. 4. 20:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezen a ponton szerintem megérne a dolog egy szoptatási tanácsadót.
2015. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pedig ha nem leszel erős elfelejtheted a szoptatàst!:(

Keresd fel az LLL ligásokat, lehet emailt is írni.

Ők is azt fogják tanácsolni első körben, hogy felejtsd el a cumisüveget!

Az jutott még eszembe, hogy nem lehetsèges, hogy erős a tejleadó reflex és ömlik az elején a torkába ami zavarhatja?

Ezzel a fejéssel csak az a baj, hogy nem fogod tudni győzni a baba igényeit.

2015. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki megoldódott a probléma. Tegnap este megkapta az aznapi utolsó adagját cumisüvegből, az éjszakát végigaludta rendszerint és reggel már szépen szopizott. Arra gondolok,hogy tegnap nagyon el volt fáradva,mert voltak látogatóink és nagyon keveset aludt napközben és annyira fáradt volt,hogy nem volt ereje "küzdeni" a kajáért.
2015. dec. 5. 08:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes.

Minden esetre ha szoptatni akarod hosszú távon, akkor NE adj neki többet cumisüveget.

2015. dec. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!