Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyobb dózisú (pl.2000 mg)...

Nagyobb dózisú (pl.2000 mg) C-vitamin okoz valamilyen tünetet a babánál szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Meg vagyok fázva és arra lennék kíváncsi, ha nagyobb dózisban szedem a C-vitamint, akkor okoz-e valamilyen tünetet a babának? Például hasmenés?
2016. jan. 18. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Hasmenést biztosan nem, viszont tartósan nem ajánlott.


Nekünk egyszer volt olyan, hogy a lányom náthája sehogy sem múlt el, akkor mondott a dokinéni, hogy napi 3000mg C vitamint szedjek, de szigorúan csak max. 3 napig.


Elmúlt a baba baja.


Kérdezz esetleg rá a gyerekorvosnál.


Egyébként a Te vesédnek sem annyira jó az...

2016. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


ezt olvasd el szerintem ebben benne van a válasz :-)

2016. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%

Ugyan már, semmi baja nem lesz, ez nem nagy mennyiség :)

Én napi 3000 mg-ot szedek, ha valami nátha kerülget, akkor akár 5-6 ezret is szedek egy nap.

Testsúlykilogrammonként 30 mg a minimum.

Az, hogy az orvos azt mondja, hagyd abba 3 nap után, mert veszélyes...hát én röhögőgörcsöt kaptam volna ha ezt nekem mondja :))

Az orvosnak mind az az érdeke, hogy beteg legyél, hiszen ebből él.

2016. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!