Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek most már örökké...

Szerintetek most már örökké ilyenek lesznek a melleim?

Figyelt kérdés
Fél éve szültem és akkor eléggé hatalmasra nőttek a melleim. Nem hordtam melltartót, mert főleg otthon voltam. Még szoptatok és még most is nagyobbak mint voltak, de már nem olyan óriásiak. Viszont lógnak eléggé. 26 éves vagyok. Visszaállhat még vagy lógni fog?
2016. jan. 24. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Logni fog. En is 26 eves vagyok,plasztikara szorult. 2 honapot birtam szoptatni,megis ugy logott hogy a hasamat vertek :( Raadasul 75/B-s voltam es valahogy csunyabb is volt a logas!
2016. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha egyszer megszottyadt, akkor megszottyadt, nincs mit tenni.
2016. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jobb nem lesz, inkább még rosszabb.
2016. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A nővéremnek is hatalmasra nőttek a mellei, viszont neki szép formásak feszesek voltak. Ő igaz viselt melltartót mert neki így volt kényelmes de ő is szoptatás után neki is elkezdtek lógni a mellei 24 évesen. Most 27 éves és eléggé lógnak a mellei annak ellenére hogy nem hízott olyan sokat terhessége alatt, és szépen vissza is fogyott az eredeti alakjára.


Én viszont korán szültem 20 éves voltam amikor megszületett a kislányom sajnos becsúszott a baba de nem akartam elvetetni főleg hogy a párom iszonyatosan boldog volt amikor megtudta hogy várandós vagyok pedig én akkor nem akartam a babát. Persze azóta ez már változott meg minden, én szülés után csak 6 kilót híztam és nem fogytam le mert így pont jó alakom van amolyan átlagos nem látszik rajtam még az sem hogy picit duci vagyok, elég csontsoványka voltam és nekem a mellem is elég kicsi volt bár a terhesség alatt megnőtt valamivel, de szoptatás igaz picit visszament enyhén lóg de még elég feszes még a mellem. Azóta már eltelt jó 4 év mióta szültem a súlyomat tartom meg minden és a mellem nekem még jó, de tervezzük párommal a kis tesót de még nem vágtunk bele, viszont akkor én is félek hogy ha jön a második baba és abbahagyom majd a szoptatást nála is akkor nagyon lógni fog a mellem mert az egyik munkatársnőmmel is ez történt hogy szép nem túl nagy de formás mellei voltak és a második gyereke születése után neki is megduzzadt majd szoptatás után annyira kiszikkadt hogy alig van neki melle de léggé lóg neki így is.

2016. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:(
2016. jan. 24. 10:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 75/b volt terhesség előtt majd úgy megnőtt,hogy c re kelett váltanom.Nekem is nagyon lógott a mellem pedig 3 hónapot szoptattam.Most megint terhes vagyok és annyira jó ,hogy teltek lettek a melleim bár úgy maradna:( most nagyon jó melltartókat használok.De gyanús,hogy majd plasztikáztatni fogom én is.
2016. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez az anyasággal jár... Terhességeim során két kosárméretet nőtt a mellem (nem hízás miatt, hormonálisan, egy hét alatt nőtt egy méretet még a pozi teszt előtt). 9 évvel a szülés után két üres zacskó maradt, mivel minden fogyásom elsőként mellből ment. Ez van. Én megtanultam elfogadni. Nem műttettem, mert szerettem volna még babát és a mellplasztika káros hatással lehet a szoptatásra. Most újra babát várok és kezd lufisodni a cicim. Utána talán megműttetem...
2016. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és végig hordtam melltartót, nem ezen múlik.
2016. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szülés sokszor jár ezzel, de feltalálták a plasztikai műtéteket. Simán meg tudják csinálni szépre.
2016. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
neken jobb lett utana, de kb 1 evvel a szoptatas utan. Alig latszanak a csikok, es mar nem log, bar nagyobb lett. Hat hogy is mondjam, tavaly a ceruza ott maradt volna magatol, de mar nem. :) 80B helyett 80C kell.
2016. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!