Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy kis tetoválást szeretnék...

Egy kis tetoválást szeretnék a csuklomra a lanyomrol,10honapos leginkább estenket szopizik még, van aki mert tetovaltatni igy?

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szoptatás alatt nem lehet tetováltatni.
2016. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig 2ismerosom tetovaltatott!Az egyik az egesz combjat teli.varrata es tobb teje lett mindenesetre erdekes..de csak érdeklődtem egyenlőre..
2016. jan. 24. 13:42
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne lehetne tetováltatni szoptatás alatt!? :D hát ez kédz! :D

Nyugodtan tetováltass ,semmi köze hozzá :)

2016. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem lehet és ha jó tetoválást akarsz akkor várd meg amíg nem szoptatsz. a festék se fogja be úgy mintha nem szoptatnál, nem véletlenül nem ajánlják menstruáció alatt a tetováltatást se.

akkor menj ha gyulladást, elfertőződést akarsz a legyengült immunrendszer miatt, ami a babádba is átjuthat.

2016. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális szalonban nem fognak vállalni.

Ez nem meri-nem meri, hanem józan ész kérdése.

2016. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem tetováltattam. Nem kockáztattam. Nagyon vártam,h a karomra tetoválják kislányom nevét,de kivártam. Amúgy a tetováló csak nem válalt volna. Mondta is,h akkor kérjek időpontot hamár nem szoptatok. Nyilván tudja miről beszél.
2016. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak=csaj 😃
2016. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Várj még vele kicsit. Ha már nem szopizik, akkor lehet.

Egy portré nem kicsit (nem lehet kicsiben szépen összehozni) és többféle festéket igényel. A festék egy része akaratlanul is a véráramba kerül, onnan kerülhet a tejkiválasztásért felelős emlőmirigyekhez, vagy a májba, és onnan az emlőmirigyekhez. Tökmindegy, hogyan nézzük, nem a legjobb. Nincs 100% bizonyítva, hogy káros lenne-e, vagy sem, de azt mondják erre, hogy ne kockáztass ;)

Pár hónap és leszokik az esti ciciről. Utána nyugodtan ;)

Persze van, aki így is tetováltat.

2016. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

Persze, miért nem mindjárt egyből a babát varratod, te idióta...?

Hihetetlen mennyire hülye emberek vannak.

Meg kellene próbálni kicsit gondolkodni. Amúgy meg gondolom nagyon ráérsz, unatkozol. Foglald le magad értelmes dolgokkal inkább, főleg, ha ott van a gyermeked is.

42F

2016. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2016. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!