Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet szoptataskor csokit enni?

Lehet szoptataskor csokit enni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam a kakao miatt nem lehet, de nem hiteles az infom.
2016. febr. 9. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
koffein van benne, ezért nem ajánlott. az én babám nagyn rossz alvó volt, úgyhogy bár alig vártam szülés után hogy kávézzak, csokizzak, inkább kibírtam...de ha aludt volna mint a bunda, akkor simán ettem volna csokit...szóval azért egy kocka nem árt meg csak ne vidd tulzásba
2016. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoptatáskor bármit lehet enni az alkoholon kívül, és koffein tartalmút is csak minimális mértékben. Ezen kívül a puffasztó ételeket érdemes először csak kis mennyiségben kipróbálni, mert előfordulhat, hogy nem bírja a baba, de nem törvényszerű.
2016. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2016. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?? Nem kell "cölibátusba vonulni", mert szoptat az ember. Egyél, igyál bmit amit megkívánsz.Ha vmi "nem tetszik" a babádnak,azt elhagyod. Semmi baja nem lesz egy kis csokitól (sem)! Nem kell túl óvatosnak lenni... az se jó.

Kisfiamnak 2 szem borsótól is fàjt a hasa,így azt nem ettem amíg szoptattam. Most töltött káposztát, borsólevest, stb is ettem már, de kislànyom meg se érezte. Nem egyformàk. ;)

A koffein stb.pedig elhanyagolható mennyiségben jut az anyatejbe és így a babàba is. Gondolom, nem vödörszám eszed a csokit, vagy iszod a kávét. ;)

2016. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet gyerekfüggő is a dolog, de megiszok napi egy kávét és rengeteg csokit, de nem fáj a gyerkőc pocakja és két hónaposan végigalussza az éjszakát :) Ja, én 19 kilót híztam a terhesség alatt és már csak kettő maradt belőle.
2016. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!