Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisbabám 3,5 hónaposan 4,5kg....

Kisbabám 3,5 hónaposan 4,5kg. A hossza normális. Csak anyatejet kap. Az utóbbi 2 hétben semmit sem hízott, pedig rendszeresen eszik, van széklete, jókedvű. Szerintetek indokolt a tápszeres pótlás?

Figyelt kérdés

#súly #hízás probléma
2016. ápr. 12. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elég kevésnak tűnik, bár a születési súlyát is tudni kellene hozzá. Mondjuk egy ekkora babánál még folyamatos hízásnak kellene lennie szerintem. Orvos mit mond?
2016. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyivel szuletett, de nekem kicsit keveskenek tunik :-\ Az enyem 3150-el szuletett, vasarnap lesz 1 honapos, es szerintem el is eri a 4 kg-t, szinten csak anyatejes. Ehhez kepest tenyleg keves. Vedono mit mond?
2016. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a születési súlya normális volt, 3,28 kg
2016. ápr. 12. 11:07
 4/14 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Akkor szerintem ez nagyon kevés.
2016. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy a hossza és a feje normális méretű, szóval egyszerűen ő csak vékony alkat. Mondjuk az apja 172 centisen 63 kg, szóval lehet hogy egyszerűen rá ütött?
2016. ápr. 12. 11:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk, de ekkora baba még hízni szokott, hiszem még semmit nem csinál. Nem válaszoltál, orvos mit szól hozzá?
2016. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Huh, hat azert ilyen pici korban meg nem hiszem, hogy ki lehet jelenteni ilyesmi, hogy vekony alkat, hisz nekik gyakorlatilag nulla a mozgasuk, tehat semmi mas dolga nem lenne mint hizni. Azt tudom, hogy az en vedonom mar reg sipakolna. Szerintem probald meg, hogy lemered mennyit eszik, mert szerintem koran se eleget, de ha megis, akkor mas problema lesz.
2016. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ő elég mozog, keze, lába folyton jár, sokat van hason is, elég erősen fel tudja magát nyomni, meg forog oldalra, szóval nem csak fekszik mint egy darab fa
2016. ápr. 12. 11:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezt kb. mindegyik csinálja ebben a korban, nem erre gondoltam, hanem ugye forgás, kúszás, mászás. Ezek indokolhatják a hízás megállását, a kapálózás nem.
2016. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én gyerkőcöm nagy súllyal született (4 kg fölött) és azt mondják, hogy lassabban hízik ilyen esetben a baba, de a 3 hónapos státuszon már 2 kg-mal több volt a születési súlyánál. A mozgásról pedig annyit, hogy 6 hetesen szépen kinyomta magát hason és fordult a hátára, 3,5 hónaposan pedig hátról hasra, szóval a babáknál a kapálózás és rugdosás is teljesen normális, ennyitől nem áll le a gyarapodás.

Én azért nem lennék teljesen nyugodt.

2016. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!