Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Második terhességednél mikor...

Második terhességednél mikor lett tejed?

Figyelt kérdés

Már nemsok van hátra a terhességemből és kiváncsian várom,hogy mikor lesz tejem. ELsőnél csak a szülést követő 3-ik napon lett,így tápszert kapott azonnal a fiam és nem akart már szopizni.

Második szülés után hamarabb is beindulhat? vagy megint olyan sokára lesz.


2016. ápr. 21. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ne bántódj meg kérlek, jószándékúlag írom: keress rá bátran az lll.hu oldalon, hogy a baba gyomra születése után nagyon kicsi, akár két napig is jól elvan azzal a tápanyaggal, amit az anyaméhben kapott. Addig a tested kolosztrumot termel és az az egy csepp nem csak hogy bőven elég neki, ami kijön, hanem annyi fontos anyagot tartalmaz koncentráltan, amit egy tápszer sosem fog megadni.

A harmadik napi belövellés teljesen jó, se vizet, se tápszert nem kell hogy kapjon a kicsi. Én négyet szoptattam már, és mindegyik él és virul :)

2016. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnél a negyedik napon, másodiknál már a szülést követő este beindult a tejem. Szerintem "emlékezni" fog a szervezeted, és hamarabb beindul majd a tejelválasztás.
2016. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor vmit nagyon elcsesztek nàlatok. Kb 3-4. nap indul be a tej. Addig meg semmi nem kell a babànak.

Elsőnél nekem kb 6-7.napon indult be,màsodiknàl2-3napon,de itt ügyesebbek voltunk cicizésből.

Egyik gyerek sem kapott tàpszert.

2016. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok meg, de ez nem igaz, hogy elég a babának 3-4 napig az a kevés, ami van. Az én elsőszülöttem csak ordított és ordított, le is csesztek, hogy 50 ml tápszert húzott le nekik egyben, holott azt hittem, elég neki, ami van. Túlhordtam őt, kevés lett volna már a tápanyag az utolsó időkben, gondolom. Nekem a kórházi napok az ordításról szóltak, mert mikor kértem nem adtak időben tápszert, egyébként meg szülés után csak öt órával hozták mellre tenni, már megetetve, őt büfizte fel előttem.... Én sem tudtam szoptatni már...
2016. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!