Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hét szünet után újra használ...

2 hét szünet után újra használni az egyik mellet?

Figyelt kérdés

Szoval kislanyom 2-3 hete teljesen elutasitotta az egyik mellem.ha ujra megprobalnank es elfogadna, erdemes lenne kifejni a regi tejet?

7 honapos amugy a babám.


2016. ápr. 26. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem begyulladt a bal mellem mikor 1 hónapos volt a gyermekem.Nagyon nehezen szopizott abból utána,kb.1 éves koráig.Aztán azt szépen el is hagyta.Utána még szopizott a jobból másfél évig.Felemás volt a mellem,de mikor leszokott a jobbról is,szinte teljesen egyforma lett.Nem tudom megpróbáltad-e végül is,de egy próbát megérne,hátha.. :)
2016. ápr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megprobaltam, evett belole par percig de cuppogott rendesen!:))) nem tudom, hogy az izevel volt e baja...?!

Sajnos most nekem is eleg felemas a dolog!:'(

2016. ápr. 29. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az íze,hanem inkább az,hogy abból nehezebben jön,vagyis nálam az volt a gond..Lusta volt már abból szopizni.Legalább 2 méret volt a két mellem közt,de már tényleg szinte észre se lehet venni a különbséget.Általában a bal mellük picit nagyobb a nőknek,a szív miatt,nekem a jobb egy picit nagyobb,de tényleg nem feltűnő .Az már más,hogy csúnya is,de a két gyermekemet közel 5 évig szoptattam összesen,ez volt nekem az elsődleges.Most ismét babát várok és ha tudom őt is legalább 2 éves koráig szoptatni akarom. :) Próbálkozz még szerintem,aztán majd látod,hogy ha nem fogadja el,hogy egy mellből meddig bírod,akarod szoptatni. :)
2016. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!