Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik szoptatós melltartó...

Melyik szoptatós melltartó vált be nektek? Melyiket szeretitek?

Figyelt kérdés
Én 25. hetes várandós vagyok és beszereztem egy fekete Lemila szoptatós melltartót, és egy fehér török melltartót egy kínaiból. 80 B a méretem , ezek egy számmal nagyobbak 85 B-sek. Ezek jók is. Ezen kívül van egy Emma Jane márkás szopis melltartóm, ami elég drága volt, de nem jó hordani, hiába mondták, hogy méreteket tud bővülni, nekem a mell alatti része szoros . A toldópánt segített rajta valamit, de nem szeretem annyira hordani. Akarok még venni egyet a várandósság vége felé, kinek mi vált be?

2016. máj. 16. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
XL-es sportmelltartó, csak ilyet hordok most, pedig van 2 h&m-es, meg egy netrol rendelt masik szoptatos melltartom is, mind kenyelmetlen. 90A volt a méretem, most C.
2016. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a körméret a gond, akkor vegyél egy kapcsos toldást hozzá és meg van oldva.
2016. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A kék tórnadresz jó vólt kényelmes a használata ?
2016. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem hordok kék tornadresszt
2016. okt. 26. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!