Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Írjatok nekem ~20 ételt amit...

Írjatok nekem ~20 ételt amit lehet enni, vannak jó tippetek?

Figyelt kérdés

Sajnos az első nap belefutottam abba hogy problémásat ettem, és szelel a picim bele :( Jól van, csak aggasztó a dolog.


Nemigazán tudom mit ehetek, amit tudok az elég kevés, egyhangú lenne...


Krumpli főzeléket, tejbegrízt ehetek?


Írjatok olyanokat amit biztonságosan lehet enni. Köszönöm.



2016. jún. 2. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
tejet nagy mennyiségben nem szabad, így szerintem tejbegríz nem a legjobb választás...a krumplifőzelékkel szerintem nincs gond...zöldborsó főzelék, zöldbabfőzelék, töltött paprika, lecsó, paprikás krumpli, ezektől nem volt baja....rengeteg pizzát ettem, attól volt a legtöbb tejem (házi sütésűt de nyilván jó a félkész/kész is ha nincs időd). Meggyszósz+krumpli+oldalas, azt is ettem. halételeket (rácz ponty, paradicsomos ponty), levesekből szinte bármit, grízes tészta, milánói (tésztáktól jó sok tejed lesz), akkor pulyka tejszínes kukoricás mártásban, hozzá tészta...csirke pöri, csirke paprikás, lecsós csirke, hot dog....én egyébként kb. bármit ettem amibe nincs káposzta és karalábé, ez a kettő fújta fel ugyanis a lányom..hüvelyeseket is ettem, nálunk azok sem okoztak gondot.
2016. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tejbegrízt szerintem sem érdemes, sok babánál ront a hasfájáson. Amúgy mindent lehet enni, csak ki kell tapasztalni a te babádat mi bántja. A tésztafélék, krumplifélék, rizs köretes husik nem okoznak gondot. A zöldségeket ki kell tapasztalni. A paradicsom, paprika, meg egyéb puffasztó dolgok szoktak gondot okozni.
2016. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt ki kell tapasztalni sajnos.

Amit én nem ehetek:

Paprika,paradicsom,hagyma,kovi ubi,semmilyen bab,kàposzta,zeller,karalàbé,kömény, csìpős vagy nagyon fűszeres ételek,kolbàsz vagyis inkàbb minden felvàgott amibe paprika vagy kömény van, tejtermék(csak laktózmenteset,azt is mértékkel),tojàs, torma, magok.

Mértékkel ehetek : alma,krumpli,banàn,répa(hasfogók),salàta (fejes,mert felpuffaszt minket)

Amit lehet: hal(utàlom),húsok,rizs,kenyér(magvas kizàrva),tészta.


Na ez a nem túl vàltozatos. Nagyjàból zsìroskenyeres csokistésztàs sülthúson élek :-)

Mivel minden baba màs,nincs olyan hogy tuti nem lesz bajotok tőle. Max nagy valószìnűséggel nem àrt,aztàn lehet,hogy mégis.

2016. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Kukoricàt sem ehetek,meg szénsavasat sem ihatok és teàt sem.

2016. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!