Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik valamilyen gyógyszer,...

Létezik valamilyen gyógyszer, amivel tovább lenne tejem? Még csak 2,5 hós a babám és egyik napról a másikra sokkal kevesebb a tejem,10-20g! Szerintem ez már hormonális.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Homeopátiás szer az Urtica Urens 5ch. Nekem ezt ajánlották.Nem egy drága készítmény, tavaly 600Ft körül volt. Kipróbáltam még az alkoholmentes sört is, mert azt mondták, hogy sokaknak segít.Sajnos én nem tartoztam közéjük. Jó babázást!
2010. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 10 hónapos babám még mindig szoptatom.

A titka: ami nagyon fontos légy nyugodt - igyál sok sok Laktoherb teát, én napi 3x iszom.

Nálam is voltak periódusok, hol kevesebb, hol több tejem volt. Amikor kevesebb volt, akkor Motilium-ot szedtem, amit a háziorvos írt fel receptre. Ezt ritkán 1 hétig napi 3x vettem be, és tényleg sok lett a tejem.

2010. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 13:04-es vagyok, a Motilium nevű gyógyszert a gyermekem orvosa írta fel, ennek a gyógyszernek van egy hatóanyaga, ami serkenti a tejtermelést.

Jók az alkoholmentes sörök is: Karamalz (citromos vagy natúr változatban).

2010. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Motiliumtól több lesz a tej?? de furi nem is tudtam, én azt hittem az gyomorfekélyeseknek szokták adni...
2010. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!