Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a teendő ilyen esetben?...

Mi a teendő ilyen esetben? Más is tapasztalt hasonlót a szoptatási időszak alatt?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a helytelen testtartás miatt fáj itt-ott a gerincem, de a fő problémám az, hogy pár napja már az ujjaim is zsibbadnak. Elmúlhat ez magától? Mit tegyek, hogy ne zsibbadjanak állandóan az ujjaim?
2010. ápr. 17. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
igyál kálcium pezsgőtabit.mivel magne b6 -ot nem lehet.
2010. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség végén volt ujjzsibbadásom, voltam vele reumatológián, azért van, mert az idegeket nyomja vagy izom, vagy maga a gerinc nem egészen százas már. Nekem pl porckorongok vannak több helyen összelapulva. Kaptam rá injekciót, hogy oldja a gócot (hátam lapockám mellett), és gyógytornázni kell. A mozgás fontos, mindenképp végezz hátnyújtó-lazitó és hasizom gyakorlatokat. Ha tudsz, azért menj el egy orvoshoz vagy gyógytornászhoz legalább egyszer, mert személyre szóló ötletet csak ők tudnak adni.
2010. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

HAjjaj. Holnap megyek gerincröntgenre. Gerinctornát, gyógymasszázst egyből felírt az ortopéd doki, nekem a csigolyáim mellett fájnak az idegek. A zsibbadás nekem is volt, de azzal nem is foglalkoztam, mert a hátam jobban fáj annál...

Vizsgáltasd ki, mert vaktában nem érdemes tapogatózni szerintem.

Jobbulást és jó babázást!

2010. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!