Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes szoptatós melltartót...

Érdemes szoptatós melltartót vennem? Van két elöl-kapcsos melltartóm, az nem jó?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán kényelmesebb, de régen sem volt szopis melltartó. Viszont-ha pesti vagy-a Mária bababoltban, a Visegrádi és Balzac sarkán tuti szopis melltartót lehet kapni 1970 Ft-ért!! Ennyiért talán érdemes beruháznod egyre...
2008. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én nagyon praktikusnak tartom.Nekem mondjuk muszáj volt,mert egy régi melltartóm sem jön rám,de ha elmégy valahová vagy vendégeid stb vannak könnyebb félre vonulni és ilyenben szoptatni,mert egy pillanat és le fel csatolod.A brumi maciban 2500van stella szoptatós melltartó,vagy a berndonban 3600körül-én csak a pamutokat ajánlom -ezek azok:)Mert van más tipusú is némelyik echte műanyag,hát nem túl gerjesztő,főleg ennél a tejes dolognál..a bacik imádják.
2008. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én két szoptatós melltartót is vettem, mindkettő elöl kapcsos, most is az van rajtam. Előnye, hogy jól tartja a mellet szoptatás közben is minden oldalról. Gyorsan bárhol le tudod kapcsolni és a babád megszoptatni. Hátránya, hogy kissé úgy néz ki, mint egy sátor, eléggé nem szexi, főleg, ha eddig másfajta melltartókat hordott az ember lánya. Na meg a kivágott blúzból, pólóból kilóg a felső része. Én 7,77 EUR-ért vettem a DM-ben, igaz Németországban. Ennyit megér.
2008. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Amit én ajánlottam, az is Stella, pamut.
2008. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van kettő.Nálunk már beállt a kereslet kinálat,igy én már csak általában éjjel használom,amikor órákig alszik a kislányom,mert addig tele lesz a cicim,és ugye kényelmesebb mint egy merevitős melltartó.Ja és melltartóbetétet ragasztok bele.Mindenesetre nagyon kényelmes és praktikus viselet.Szerintem megéri venni.
2008. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem használok melltartót, sportos topokat szeretem. Gumis az alja is, oldala is, bárhol félre tudom húzni.

Melltartót sem vennék szoptatósat 3X annyiért, azért mert szoptatós. Szerintem a sima anyagu, nem kemény, nem merev melltartót is ugyanúgy félre lehet húzni:-)

2008. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!