Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért ekkora a különbség a...

Miért ekkora a különbség a két mellem között?

Figyelt kérdés
Mindig is volt asszimmetria, de most 5 hetes a kislányom, igény szerint szopizik és 2( KETTŐ) melltartó méretnyi a különbség. Nagyon zavar. És ha nem fogom szoptatni visszaáll a régi arány vajon? :(
2016. aug. 27. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, Bódi Sylvinek is felemás melle van, és szexszimbólum.
2016. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Richie75 válasza:
100%
Beszéld meg a férjeddel, hogy szoptatás végeztével csak a kissebiket nyùzza mikor szexeltek.
2016. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt. A fiam jobban prefelalta az egyiket :) miutan abbahagytam a szoptatast visszaallt, csak minimalis, alig lathato a kulonbseg. Egyebkent a legtobb nonek nem teljesen egyformak a mellei.
2016. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első két válaszoló! Jót nevettem, köszi!! :) Szerencsére a férjemnek is van humora, felolvastam neki is, ő is jót nevetett :D Azt mondta olyan, mint ha féloldalasan közelítenék felé..

Komolyra fordítva, próbáltam,hogy előbb a nagyobbikból etetem, hogy ne feszüljön, aztán a kisebbikből hagyom teljesen jóllakni, egyelőre az lett, hogy mindkettő fáj.

2016. aug. 30. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!