Lehet hogy éhes?

Figyelt kérdés
11 napos babám szoptatás után 1-1,5 órával felébred,nem mindig sír csak hadonászik "nyög" vagy mozgolódik.ha ilyenkor cicire teszem akkor pár perc és elalszik vagy ugyanúgy hadonászik tovább.mi lehet a baj? Korababa 2450g mal hoztam haza 6 napja.védőnő még nem jött holnap reggel fog.van hogy lefejt anyatejet kap amikor apa eteti.legtöbbször szoptatom.
2016. szept. 14. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ugyan ezt csinálja 37.hétre született , én már arra is gondoltam hogy nem elég tápláló a tejem
2016. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az újszülöttek sem alszanak egész nap, teljesen normális, hogy hadonászik, vagy akár gőgicsél, amikor ébren van. Próbálj meg egy napirendet kialakítani a kicsidnél, olvass utána, hogy ez milyen jót tesz neki is és neked is.

Annyi minden lehet a "gond", én a férjemnek egy listát raktam ki a hűtőre a 2. babánknál, hogy első körben ezeket próbálja meg kizárni, ha sír a baba:

- éhes

- szomjas

- fázik

- melege van

- fáj a pocakja (nagyon jó babamasszázs vannak erre is)

- nincs-e láza/hőemelkedése (könnyen összeszedhetnek mindenféle vírust ebben az időszakban)

- anyukát hiányolja

- túl sok inger érte (hangzavar, akár háttérben rádió, tévé, idegenek látogatása, idegen szagok pl. parfüm stb.)

2016. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, sokan szidják ezt a módszert, de azért neked ad valamiféle támpontot, ha leméred a babádat szopi előtt és után. Hogy legalább nagyjából lásd, mennyit evett, mert azért nem mindegy, hogy 20-30 ml-t szopizik-e, vagy 80-at.
2016. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A csecsemőket sokszor a sajàt reflexmozgàsa is felébreszti. Bugyolàld be. Ha úgy is ébred akkor puki/ kaki. Vagy csak ennyi az alvàsigénye egyszerre.
2016. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!