Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan térjek vissza tápszerrő...

Hogyan térjek vissza tápszerről szoptatásra?

Figyelt kérdés
A 7 hetes babámat a 4. hétig tudtam szoptatni, onnantól viszont a fiam üvöltött, alig csöpögött valami a mellemből, így írt a doki tápszert. Kb 2-2,5 óránként eszik tápit, de van, hogy hamarabb. Ez mellett szoptatom, már amennyit tud enni a cicimből. Hogy tudnám visszahozni a tejtermelésem? Tea nem jött be, fájt a pocija a kicsinek. Malátás italokat iszogatom, nem tudom, segít-e. 3-4 napja szedem az Urtica urens 5 ch-t, első nap nagyon megdobta a tejem, az esti fejésnél a szokásos 70 ml helyett 180-at fejtem, de azóta ugyanaz. Minden este "horrorfejek", és a kaják között cicire rakom a picit, van, hogy próbálom teljesen kiváltani, de csak üvölt és vergődik a cicin, mert nem jön belőle semmi néhány perc után (tényleg, megnéztem). Próbálom igény szerint rátenni, és mellette 2-3 óránként tápizni. A cicit születése napjától csak védővel fogadja el. Öles baba és egyedül vagyok vele, így csak este van időm napi egy fejésre. Nagyon szeretném újra teljes értékűen szoptatni. Köszönöm. 24/L

2016. szept. 20. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
szerintem beszélj szoptatási tanácsadóval, az a biztos.
2016. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szoptatási tanácsadóval telefonon is tudsz beszélni, kérdezd meg! Egyébként valószínű cumizavaros, azért nem kell neki a cici, mert hozzászokott a kényelmes cumisüveghez.
2016. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!