Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett volt pecséte...

Szoptatás mellett volt pecsételő vérzésed, rendszertelen ciklusod?

Figyelt kérdés
16 hónapja szoptatok. Már az agyamra megy, hogy össze-vissza vérezgetek. Fogamzásgátlótól nagyon erős vérzésem lett, abbahagytam...
2010. ápr. 24. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is bedilizett a ciklusom... Szülés után 2 hónappal volt egy tök normális 5 napos enyhe vérzésem, azóta pedig kiszámíthatatlan időközönként van meg. Múlt hónapban pl. hónap elején 1 (!) napig volt meg, aztán szünet, majd hónap végén is 1 napig... Én sem nagyon tudok mit kezdeni vele. Szülés után a szervezet teljesen össze van zavarodva, a hormonháztartásnak rengeteget kell dolgoznia, hogy minden újra a régi lehessen. Sajna ezzel meg kell barátkozni, ne aggódj ezen túl sokat. :) 5 hónapos baba anyukája
2010. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ohhhh, az én ciklusom 25 és 47 nap között volt. Én is rettentően utáltam, főleg azután hogy 25 napra megjött, mert általában mindig késett.
2010. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális, hogy össze-vissza van, főleg ha fogamzásgátlót is szedtél, mert az is hormontartalmú...

Majd beáll, legkésőbb ha abbahagyod a szoptatást.

2010. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!