Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen homeos bogyot lehet...

Milyen homeos bogyot lehet szedni tejnövelésre? Én hallotam valami ulrika urens nevüröl, vagy van még másik is? Mennyit kell szedni és mennyi ideig? Ihatok mellete laktoherb teát?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem jol irtam a nevét de remélem aki már talákozott vele tud segiteni.
2008. okt. 3. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Urtica urens és Ricinus communis. Mindkettőből az 5CH-s higításút kell tejserkentésre szedni, az ennél magasabb higításúak (9CH, 15Ch, stb.) már apasztják a tejet, úgyhogy vigyázz, mit veszel!

Napi 2-3x5 golyócskát kell elszopogatni, lehet nyugodtan egyszerre a kétfélét is. Előtte-utána fél óráig enni-inni tilos, mert tiszta nyálkahártyáról kell felszívódnia!

2008. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és ha érzed, hogy több a tejed, abba kell hagyni! Ha megint szükségét érzed, akárhányszor újrakezdheted, de ha elég a tej, nem szabad szedni!
2008. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!