Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem volt elég tejem...

Miért nem volt elég tejem este az utolsó szopinál?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 hónapos jól szopó,csak anyatejen élő babóca, beállt a napirend már régóta,6szor eszik egy nap.Ultolsó szopinál ma, nem volt tejem, megnyomtam a mellem pár csepp volt majd semmi.Előtte 19:15kor evett.Lehet hogy nem termelődött újra? Elapad a tejem?Nagyon szeretném szoptatni!

Köszönöm előre is a választ


Anyuka


2008. okt. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia Anyuka! Egyik percről a másikra nem apad el a tej, igyál minimum 3 l folyadékot naponta , illetve megpróbálhatod ha úgy érzed hogy még mindig nem az igazi a tejtermelés a homeopátiás bogyót, patikában kapni. 5 napig 3x5 szemet kell szedni és segit a tej képzésben!

üdv.1 szoptatós anyuka

2008. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon a választ,a baj csak annyi, amiért nem értem az egészet, hogy tejem van rendesen eddig is volt, hiszen egész nap tudom szoptatni, meg iszom a laktoherb teát is és napi 6 litert iszom, tehát dupla annyi mennyiséget.Ezért nem értem, hogyhogy este nem jött tejci?Lehet hogy átalakulás van most és, már nem elég neki csak a tej??

Anyuka

2008. okt. 3. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem azzal már többet is ártottál, hogy aggódsz emiatt. Próbálj meg pihenni minél többet, ledőlni, mikor alszik a kicsi is. Tudom, nehéz, mert rengeteg a tennivaló, de magasról tegyél rá! A szoptatás a legfontosabb számotokra! Ha elaludt a kislányod, valószínűleg neki elég volt, amit szopizott. Ne aggódj, lesz tejed, hiszen megteszel érte mindent. Nyugi! Szorítok!

10 hónapja szoptató anyuka

2008. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam uez volt lányom 5hónapos korában, s ez az állapot kb 4-5 napig tartott, majd újra visszaállt a rend a régi kerékvágásba. Valószínűleg többletigénye van a babáknak ebben a korban így a 6 hó körül. Ne aggódj, add neki oda kitartóan az utolsó cseppig, és minden rendben lesz. Valamint fontos betartani a fent leírt tanácsokat! Sok szerencsét és kitartást! ;)

2008. okt. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2008. okt. 7. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!