Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tej apasztására kinek mi vált...

Tej apasztására kinek mi vált be? A Bromocriptin nem vált be, rosszul vagyok tőle.

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

norprolacot próbáltad már?

egyébként, ha nem apad el magától, illetve semmire sem reagál, akkor érdemes lenne megnézetni a hormonjaidat endokrinológussal.

2016. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem szabad szoptatni, csak KÉZZEL fejni. Ha lehet mindig egyre kevesebbszer kell fejni, ha nagyon feszül akkor nyilván kell, de nyújtani kell a két fejés közti időt, és ha fejsz akkor viszont csak kézzel és rendesen ki kell, ne gyulladjon be.


Kézi fejéssel úgysem lehet úgy kiüríteni a mellet, mint amikor szopik a baba, és a kézi fejés nem is stimulálja úgy a tejtermelést (nincs szívó hatás, nincs a bimbó stimulálva stb), szóval szép lassan egyre kevesebb fog termelődni. Ezen felül még hideg vizes borogatás.


Nekem ez jött be, egy hónap alatt elapadt.

2016. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utrica urens homeopátiás bogyó, csak nézd meg melyik való tejapasztasra mert tobb fajta van
2016. okt. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hideg borogatás és fejés. mindig csak annyira, hogy nem feszüljön, ne fájjon...
2016. okt. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bromocriptint étkezés közben veszed be?úgy tapasztaltam,hogy akkor kevésbé okoz rosszul létet
2016. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!