Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet valahol testszínű,...

Lehet valahol testszínű, esetleg fekete szoptatós melltartót kapni?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak fehéret látok, legtöbbször vastag pánttal. Nyári spagettipántos pólóimhoz nem túl előnyös...
2010. máj. 3. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Brendonban vettem.
2010. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bp-en a Minimanó áruház (Nagy Lajos kir. útja) bejáratánál van egy kismamaüzlet, én ott vettem. Több színben van, és fiatalos, nem olyan nagymamás!!!
2010. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Utolsótól kérdezném, hogy kis méret is van-e, mert nekem sajnos van olyan "A" kosaras, amiből kiesik a cicim, és legtöbb helyen "B" kosár a legkisebb...

Úgyhogy már olyanban is gondolkodom, ami nem szoptatós, csak könnyen fel lehet húzni, csak hát mindenre "vadászni" kell...

2010. máj. 3. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:

bboom.hu

A lövőház utcában van boltjuk, gyönyörű fehérneműket tartanak, mindenféle színben. Senki nem mondaná meg róluk, hogy szoptatós melltartók. Én vettem sport változatot is (annak darabja kb 4ezer ft volt), meg szebb, csipkés darabokat is (az meg 10 ezer körül). DE ha nem szoptatok, akkor is igényes vagyok ara, milyen fehérneműt hordok, így áldoztam erre.

Amúgy vettem sima fehétnemű boltban (triumph, stb) elől kapcsos melltartókat is, és azokat is használom szoptatós melltartó gyanánt.

2010. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki ajánlatát, mindent megnéztem. Sajnos a méretemben semmit nem árulnak... :o(
2010. máj. 3. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
A bboomban a boltban van mindenféle méret, a webshopban nincs kint a teljes kínálatuk. Hívd fel őket, és kérdezd meg, ha nem akarsz elmenni. A barátnőm is "a" kosarasat hord, ő is ott vette a melltartóit.
2010. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Anita márkájú kismama fehérneműnek találtam én is fekete szoptatós melltartót, és van minden méretben. Biztos találsz benne jót.
2010. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Ma vettem egyet, ami nem szoptatós, de irtó rugalmas anyagból van, így könnyen felhúzható, vad piros színe van, vékony, állíthatós pántja, így később is jó lesz, és az ára is vonzó volt. Amikor keresgéltem az ajánlatok között, akkor rájöttem, hogy ez jobb megoldás lesz. Már majdnem 9 hónapos a picim, így nagyon hamar "túl is van" egy szopin, és nem is kell olyan gyakran, de azért "készenlétben kell lennem". :o)

2010. máj. 5. 22:36
 10/10 anonim válasza:

Igen, lehet.

A [link]

oldalon színes mintás szoptatós melltartók kaphatók, óriási méretpalettával.

2010. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!