Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám 19-én született es max...

Babám 19-én született es max 20 ml tejem van. Szeretnék venni neki anyatejet, mert fogyott most is a baba. Hol kapható es mennyiért adják literjét Debrecenben?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 23:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Érvényes telefonszám is jó lenne
2016. dec. 27. 23:20
 2/7 anonim ***** válasza:

A vedononel erdeklodj, anyatejgyujto allomason, de nagyon ne remenykedj, mert a koraszulott babaknak adjak eloszor ( nekik ingyen, TB- re )

Esetleg magan uton, ebben szinten a vedono segithet.

2016. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésre válaszolok, de nekik még olyan kicsi a gyomruk, nem biztos, hogy nem elég neki amit eszik. Alig múlt még egy hetes. A kórházban minden baba fogy a születési súlyából, ha esetleg erre gondoltál, hogy fogyna. Hetente 1x ugyanabban az időpontban ajánlott mérni, minimum hízás 10 dkg.

Félre ne érts, nem kioktatni akartalak!

2016. dec. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy vásárolt anyatejjel vigázz nagyon. Rengeteg veszélye lehet szóval inkább keress fel egy tejleadó köszpontott ott rendszeresen bevizsgált anyatejet adnak csak oda... Amúgy nem biztos hogy nem kaphatna a baba ha van bőven nekik adni fognak ingyen dokinak kell felírni napi 800ml amit adnak.Tejleadó voltam és lehet hamarosan megint leszek..
2016. dec. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos a baba már 2x 10 dkg-tfogyott es tisztulni sem tud a tápszertől, muszáj az anyatej. Természetesen olyan szervtől akartam venni, ahol a tejcsit átvizsgálják, csak nem tudom mennyibe kerülne.
2016. dec. 28. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ingyen van de elkell menni a gyerekorvoshoz és felírtani... A tej leadó anyukák kapnak érte pénzt 1L 2700ft...
2016. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. dec. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!