Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használt valaki push up...

Használt valaki push up szoptatós melltartót? Ha igen hol vettétek? Bevált?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok: [link]


Ilyesmiket hordok: [link]

Furcsa lenne nem szivacsosat hordani, nagy hülyén érezném magam hagyományosban, testarányaimhoz képest kicsi a mellem.

Hivatalos méretezés szerint A és B kosár között van a mellem, ilyen fajta melltartóból 75B-t hordok.

Nőtt valamennyit a terhesség alatt, de jók ugyanazok a melltartók amit előtte hordtam egyenlőre (félidőnél vagyok).



#push-up #szoptatós melltartó #push up szoptatós melltartó
2017. jan. 15. 14:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, pécsi vagyok. Van egy elég nagy H&M itt az Árkádban, de kismamás cuccokat nem láttam még, igaz, eddig nem nagyon kerestem, majd körülnézek jobban. :)

C&A-ban volt régebben azt tudom, majd megnézem ott is.

2017. jan. 19. 11:13
 12/13 A kérdező kommentje:

#5-#10 Köszi a tippet. :) Voltam ma a H&M-be, elvannak dugva a kismama cuccok a leghátsó részre, a gyerekcuccok mellé. Nadrágot vettem, de körülnéztem, volt sok szoptatós melltartó is, szivacsosak, merevítő nélküliek, nagyon puhák. Férfi ruha vásárlásnál kaptunk egy valentin napi kupont, amit 02.20-03.05-ig női fehérneműre lehet felhasználni, majd be is szerzek 1-2 darabot. :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. febr. 6. 19:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Én az elején csak a pamut sport topot tudtam hordani, abból is olyat ami nem szoros. Melltartó betétet raktam bele. Ha mentünk valahova és rendes melltartót kellett húznom, akkor mindig bedurrant a mellem. Elzáródtak a csatornák. Egy csomó lett az egész, és borzalmasan fájt. Szerencsére komoly mellgyulladás nem lett belőle. Szóval az elején szerintem csak valami kénylemeset húzz.
2017. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!