Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tápszerből csak annyit...

A tápszerből csak annyit adhatok a babámnak, amennyi fel van tüntetve?

Figyelt kérdés

6-7 hetesek vagyunk, sajnos most elfogyott a tejem és tápszert kell adjak a picinek. Milumil HA 1-et kaptam, és a táblázat szerint 130 ml adhatok neki napi 6x. Viszont eddig volt, hogy 6 órát is kibírt a tejcivel, a tápszert pedig percre pontosan 4 óránként kéri. Jó ez így? Ne emeljem inkább az adagot? (4200 grammos most) Vagy lehet egyeltalán adagot növelni a tápszernél?(rá van írva, hogy 6x ehet és 130-at - be is tartja)


Várom gyors válaszotokat! köszi előre is!


2008. okt. 9. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyit adj amennyit igényel,de olyan hígításban ahogyan fel van tüntetve.Van amelyik babának nagyobb van ,hogy kisebb az étvágya,ezt a gyártók nem dönthetik el ki mennyit egyen.
2008. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi az elejétől tápszerezünk,és mindig annyit adok,amennyit kér,a higítási arányt betartom,és ennyi.Nyugodtan adj többet,baja nem lesz,csak jóllakik:-)
2008. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális az hogy a 2 hónapos babánk ,csak 100 mlet eszik??

Tápszerről beszééek!!!Ugy értem annyi a kapacitása!!

2008. okt. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!