Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt megjohet e a...

Szoptatas alatt megjohet e a vartnal hamarabb a menszesz?

Figyelt kérdés
A lanyom 19 honapos es meg mindig szopik. A menstrucio eleg hamar visszaallt rendes kerekvagasba. Viszont mult honapban 3 hettel most pedig 2hettel az elozo menstruacio utan jott meg. Szerintetek ez a szoptatassal fugg ossze, vagy esetleg valami mas problema lehet a hatterben? Idaig azt olvastam, hogy szoptatas alatt inkabb kesik mint hamarabb jon meg. Elore is koszonom a hozzaszolasokat!
2010. máj. 9. 12:30
 1/2 xStefix ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy amíg szoptat valaki, addig bármi megtörténhet, elvégre a hormonrendszer jelenleg nem a "normális" kerékvágásban működik. Még ennyi idő után sem áll be, hiszen ennyi idősen meg már lassan elkezdődik a természetes elválasztódás: néha-néha elmarad egy-egy szopi vagy épp máskor jön be egy soron kívüli, nem mindig eszi ki rendesen a tejet stb. Szóval még most is vannak változások, amik továbbra is meg tudják bolygatni a szervezeted. Nálam is volt már 3 hétre jött menzi, sőt, számtalan Candidás fellángolás és emiatti kellemetlen tünetek. De minden alkalommal azt mondja a nőgyógyász, hogy szoptatás alatt "ez van". :( (Mondjuk a Candida addig lesz is, amíg ki nem kúrálom magam...)

Szerintem, ha nagyon aggódsz és lehet rá okod, azért nézz el egy dokihoz, biztos, ami biztos. De általában semmi különöset nem szoktak találni.

2010. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után 28 nappal megjött. Ez volt 13 hónapja. Még mindig szoptatok és minden hónapban percre pontosan megjön. Andi
2010. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!