Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi zajlott a szervezetében?...

Mi zajlott a szervezetében? Egy alkalom okoz gondot?

Figyelt kérdés
8 hónapos a lányom, uzsi után szopizott, az ebédből meg lefejt tejből állt volna a vacsorája, mivel kimenőt kaptam aznap estére. Vörösboroztunk, kicsit be is csíptem. De a barátnőm babája megbetegedett, haza kellett mennie így hazajöttem én is. Megette a főzi maradékot, de miután meglátott eltolta a cumisüveget. Alvás idő volt már, nyűglődött. Húztuk az időt, de végül mellre tettem. Szopi közben még bizsergett az arcom.. Szóval ittasan szoptattam. Elaludt és akkor kelt, mint máskor szokott.
2017. márc. 21. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Ezt nem lehet így megmondani, sajnos érvényesülhettek a káros hatások (idegrendszeri, májkárosító), ha még érezted magadon az alkohol hatását. Az anyatejben ugyanúgy megtalálható az alkohol, mint a vérben, az elfogyasztott mennyiségtől függ, hogy mennyi idő után ürül ki.
2017. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Máskor ne csinálj ilyet. Nqgynenem jut az eszembe, akinek a gyerekeit egyszer pálinkás kenyérrel altatta el a nagyi. Egyik ügyvéd a másik matek-fizika tanár lett, tehát őket nem karositotta az alkohol. Persze ezt csak nyugtataskepp írtam. :)
2017. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem bíztatlak az alkoholos szoptatásra, de szerintem többet árt amikor vki beküldi a paracetamolt 37,3-ra. Nyugalom, semmi gond nem lesz!
2017. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Ne aggódj, egy alkalom semmi gondot nem fog okozni. Nem szabad rendszert csinálni belőle.
2017. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtatást és a segítő szándékú, hangvételű válaszokat. Persze, dehogy csinálok ilyet máskor. A férjem viccelődött, hogy legközelebb addig pihenjek le a garázsban.
2017. márc. 23. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!