Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miután elkezdtétek kiváltani...

Miután elkezdtétek kiváltani a szopikat kb. mennyi idő alatt jött meg?

Figyelt kérdés

13 hónapos a kislányom. Kisebb-nagyobb sikerrel próbálkozunk kiváltani.

Reggel-a déli alváshoz-1x délután-és este kap már cicit. Lehet ez még nem elég ahoz, hogy megjöjjön?

Mert lassan szeretnénk kistesót. Csütörtökön voltam dokinál és nem sok esély van meg a tesóra.


És még egy kérdés. Ennyi idő után azért volt jele, hogy megjön? Vagy mostantól azért rakjak be tisztaságit? Mert azért nem szeretném, ha váratlanul érne.



2017. márc. 25. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Èn 2 hósan szoptattam még még is mindegyiknél megjött, de kb mindenkinek legkésöbb 6 hónap után megjön.

Èn azt mondom, hogy ha tényleg tesót akartok, akkor hagyd telejsen abba a szoptatást, és pár hónap után megint orvoshoz, hogy lássa mi a probléma.

2017. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. A baráti körömben volt olyan, akinek miután teljesen abbahagyta a szoptatást se jött meg, dokihoz jártak emiatt. Én meg a másik véglet voltam, hiába szoptattam igény szerint, szülés után négy héttel már megjött, és utána 28 naponként újra...
2017. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es, te mekkora hülyeséget írtál, már ne is haragudj...Az én babám 8 hónapos. Reggel, délután, esti alváshoz, és éjjel 2x szopizik még. Egyelőre semmi jele, hogy megjönne a közeljövőben.
2017. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Tokmindegy hogy szoptatsz e vagy sem,sok.olyan szoptatos anyukat ismerek akik teherbe estek 4honappal,5honappal,4hettel a szules utan.

Edesmindegy.

De hat 13honapos,varhatnal meg,vagy hova sietsz,nincs eleg dolgod? Nem vagytok nyulak...anyam...

2017. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, egyéni. Nekem igény szerinti szopi mellett kb. 6 hónap múlva jött meg, aztán, amikor kedve tartotta. A barátnőmnek(szintén 3 gyerekes) az utlsó szopi után pontosan hat héttel. Két évesek voltak a gyerekek.
2017. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12 hós a lányom,igény szerint szopizott eddig,most már azért csökken a szopik száma. Hónapok óta megjött,nem is tudom fejből,hogy mikor. De rendszeres. Az első iszonyat durva volt,azt hittem,elvérzek...de már normális.
2017. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!