Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, akik szoptattok, e...

Anyukák, akik szoptattok, e milyen sportmelltartót viseltek sportoláshoz?

Figyelt kérdés
Típusra, márkára lennék kíváncsi, melyik ami bevált.

2017. ápr. 10. 08:25
 1/8 A kérdező kommentje:
*bocsánat az elírásért, az "e" nem kell a kérdésbe.
2017. ápr. 10. 08:49
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Amig szoptatsz nem lehet sportolni, elmehet a tej.
2017. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a nőgyógyászt és azt mondta lehet. Illetve az első gyermekemet is szoptattam egy évig, pedig sportoltam.
2017. ápr. 10. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Így legyen ötösöm a lottón. Mikor elolvastam a kérdést, annyira tudtam, hogy le lesz oltva a kérdező, hogy nem sportolhat.

Amúgy ugyanolyan sportmelltartót mint ha nem szoptatnál. De nyilván függ attól is mit sportolsz, mennyire kell fognia a melleket.

2017. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Ez miert leoltas?

Nekem orvos mondta, hogy ne sportoljak, pedig 18 eve rendszeresen sportolok. Az izomlaztol megvaltozik a tej ize, ez biologiailag igy megy, nem babona. Kedves masodik, akkor ha a gyereked nem szereti ezt a megvaltozott tej izt, es nem szopik ? Gondolom errol gozod sem volt.


Kerdezo, ha az elso gyereknel is szoptattal mar, akkor milyen melltartot hasznaltal? Az most miert nem jo ?

2017. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az elsőnél itthon tornáztam, most kocogni szeretnék, az a melltartó, amit tornához használtam nem elég a kocogáshoz, ezért kérdeztem ki milyet használ. Ha észrevenném, hogy kevesebb a tej, vagy nem úgy eszik, akkor nyilván nem csinálnám, meg nem is nagyon inzenzív sportolásra gondoltam, de valamit szeretnék, mert nagyon hiányzik a mozgás.
2017. ápr. 10. 09:39
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Sport és sport között igen nagy különbségek vannak, kedves izomlázas. Amúgy az izomláz kialakulása megfelelő technikával megelőzhető, de ezt te is pontosan tudod, hiszen régóta sportolsz és feltételezem foglalkoztál a témával. Meg azt is feltételeztem, hogy a kérdező nem maratont akar futni, hanem kis megmozgató sportot szeretne űzni, hogy ne tunyuljon be.
2017. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Izomláz :-)

Gondolom,nem most akar a kérdező maratont futni,hogy akkora mértékű savasodás álljon be a szervezetébe,ami kihatással lenne a tejtermelésre.

Így ez elég röhejes indok a tespedésre,kedves izomlázas válaszoló.


Futáshoz én a Triumph sportmelltartóit használom,stabilan tart és hosszú életű.

2017. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!