Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Menstruacio elmulasa UTAN EGY nappal szeretkeztunk a baratommal ovszer nelkul, de nem

bennem ment el. Nincs tul sok esely ra hogy terhes leszek ugye? Marmint tudom az elovaladek is tartalmazhat spermiumot (felvilagositottak es tanultam biologiat is koszonom) viszont menzez utan nem valoszinu ugye? Vagy vegyek tethessegi tesztet? Ez egy hete volt..

Koszonom a normalis valaszokat.


2017. máj. 1. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes, 7-10 nap múlva (vagy amikor kimarad a vérzésed) tesztelj.
2017. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Lehetsz terhes persze. De ha ott voltál a biológia órán akkor ez miért nem világos?

Ha nem védekeztek akkor teljesen lényegtelen, hogy a ciklusod hanyadik napján jársz épp.

Barátnőm pont így esett teherbe.

2017. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, barmikor, ha van epp erett peted.
2017. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor baba lesz tuti?
2017. máj. 2. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Istenem, ne legyel mar ennyire ostoba! Lehetsz terhes, de nem irta SENKI hogy az is vagy tutira. Csinalj egy tesztet es az megmondja.
2017. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát mosd ki jól aztán hátra felszívódik a csatornában, onnan majd pedig elő bújik a gyerek! Hamarosan félhetsz az utaktól!
2017. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Arra azért kíváncsi lennék, hogy hány éves vagy
2017. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
21 vagyok:) Nem terveztünk babát, de akkor se lett volna semmi probléma ha jött volna. Amugy nem lesz. Picit én azért sajnálom. Már babáznék, viszont párom még jobban biztosabb körülményeket akar teremteni. De nem szaladunk ráérünk:)
2017. máj. 17. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!