Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettük észre hogy valami nem jó, ugyanis onnantól a babócánk folyamatosan sírt és éhes volt. Anyatejes, lefejt tejet kap mert cicizni nem tud, viszont kicsit valtozott a tejem színe is, mintha vizesedne. Ma a gyerekorvos is volt kint, azt mondta éhes, de semmi baja, innentől tápszert fog kapni és mellette a tejcit, de nem tudom hogyan oldjam meg ezt. Külön cumisüveg és előbb tej, aztán tápi? Vagy keverjem össze? A védőnőt holnap fogom hívni, addig is ha valakinek van ötlete szívesen fogadom :)
2017. máj. 8. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
egyik étkezésre táp, másikra tej :)
2017. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor is, ha egyáltalán nem lakik jól a tejjel? :/
2017. máj. 8. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén fejem, már fél éve. Előfordult, hogy vizesebb volt nekem is, de ne ijedj meg. Több, mint valószínű, hogy ez csak átmeneti.

Célszerű kettő üveget beszerezni, mert ha esetleg nem elég neki a lefejt anyatej, akkor ne kelljen azzal is vacakolni míg kitisztítod az üveget. Így egyből tudod neki adni a tápszert.

Az anyatejet és a tápszert semmiképp ne keverd össze!

2017. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Az nem lehet, hogy nem fejsz elég sokáig, és a zsírosabb tejet nem fejed ki? Ami először jön, az vizesebb, szomjusag ellen van, utána jön a zsírosabb.

Előbb add az anyatejet, es ha kell még, a tápszert, külön üvegben.

2017. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Mennyi idős a baba? Nem lehet, hogy növekedési ugrás van éppen, azért látod ehesnek? Az egy-két nap alatt megoldódik, és nem kell tápszer.

Légy egy kicsit kitartóbb, várj még néhány napot szerintem.

2017. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap volt egy hónapos. egyébként 120 milit szoktam egyszerre lefejni, és az egész olyan vizes mostmár, hogy mintha csak inni kapna szegénykém
2017. máj. 8. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg olyan nem létezik, hogy túl híg tej. Ha van tejed, akkor azzal a baba jól tud lakni. Nem lehet, hogy csak több kellene neki? Vagy más a baj? Ez a híg az anyatej, nem laktat csak egy régi tévhit.
2017. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám azért csak a tejet adni. De ha nem sikerül, tej előbb, aztán a tápszer pótlásként. Elsővel így csináltam végig amíg szopizott, 10 hónapig. Most a tesónál már rutinosabb voltam, 5 hónapig kizárólagos anyatejes volt, most 7 hós, 3x szopizik, reggel este kap utána tápszert is.
2017. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!