Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3hetes baba anyukája vagyok....

3hetes baba anyukája vagyok. Kisbabámon apró piros pöttyök jelentek meg, a kis arcán és a mellkasán. Azt mondták a melegtől lehet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Az arcán inkább tejkiütés lehet. Ezt az anyai hormonok okozzák, így ürülnek ki a szervezetéből. Ez normális dolog, különösebb teendő nincs vele. Viszont a mellkasán tényleg lehet, hogy a melegtől vannak... Hány fok van nálatok? Miben van a baba?
2010. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet az nyai hormonoktól is, de azok inkább csak az arcon szoktak jelentkezni.Próbáld meg csökkenteni a tejés tejes ételek fogyasztását. Nekünk sajnos nem anyai hormonok voltak, hanem tehéntejfehérje allergia. A babám arca, mellkasa, és a tarkóján is. Kb. egy hónapos korában már zöldes, nyálkás véres kaki is volt a tünet. A tejdiéta kezdete után 2 héttel rendeződtek a tünetek. Addig semmi kence nem használt.
2010. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
21fok van altalaban furdetesnel pedig 24. A tejfogyasztasra en is gondoltam...koszonom a valaszaitokat, addig is nem iszok tejet, hatha attol van.
2010. máj. 17. 14:11
 4/8 A kérdező kommentje:
amugy pedig kis bopdyban es rugdalodzoban van egy kis takaroval betakarva amozeskosarban. A kis keze es laba altlaban hideg:(de azt mondjak ez normalis, es az orran es nyakan van a "homeroje"ott nezzem, ott meleg szokott lenni.
2010. máj. 17. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Ürül a szervezetéből a hormonjaid,attól van. Norma. El fog magától múlni.
2010. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam most 4 holnapos es 3 hetesen mi is igy voltunk,a doki azt hite hogy himlos de vegul mikor nem akart elmulni rajotem hogy a gyolcsoldokra alergias.Ja es amososzerekre is oda kel figyelni.
2010. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókhoz kiegészítésként írnám, hogy a pöttyök a te zsírpárnáidból felszabaduló salakanyagokból is jöhetnek. Ha fogysz a szoptatás alatt, akkor ez is lehetséges. Nálunk most éppen ez van.
2010. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!