Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejapasztás + szopis alvás...

Tejapasztás + szopis alvás működne együtt?

Figyelt kérdés

Szeretném elapasztanu a tejem már.

Viszont a lânyom nay cicin elalvó .

Működne ez ìgy? Vagy mit tanàcsoltok? Màr nagyon ki vagyom merülve mint fizikailag mint lelkileg a szoptatástól . Éjjel kb orànkènt vagy fèlórànkénz cicizik .... nem eszik csak ràgcsàlja. :( cumit cumisuveget sosem fogadott el.


2017. jún. 1. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Jajj, te szegény, előre sajnállak, hogy milyen savazást fogsz itt kapni, jobban jártál volna, ha ezt a kérdést fel sem teszed :(
2017. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én másfél évesen leszoktattam pontosan ezek miatt az éjszakai ciciről. Azóta átalussza az éjszakát.
2017. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első. Mi rosszat kérdeztem? A lànyom màsfél éves. Miden tőlem telhetőt megteszek érte, de úgy érzem ő is és én is kiegyensulyozottabak tudnànk lenni, ha tőbbet aludnànk.

Egy éjszakát sem aludt végig. Ki vagyok tőle,hogy 3órànàl többet nem képes egyben aludni.

Eszik màr mindent szinte. Szépen vacsizik este, de hiàba mert órànként cicilne. Ez hosszútàvon nem jó így. Tisztelem becsülöm azokat akik sokàig szoptatnak, ha minden szépen menne, én is folytatnàm. De ez ìy szenvedès, hogy véresre ràgcsàlja a mellem.

2017. jún. 1. 22:17
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Attól még fel fog kelni éjjel ha nem lesz teljes, a cici kell neki , el kell venni tőle végleg, nehéz én sem bírtam még... 22honapos a fiam ...
2017. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam ha nem lesz tejed ...
2017. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez így nem működik együtt, vagy hagyod, vagy vedd el teljesen, alakíts ki valamilyen más elalvási szokást. Feküdj mellé, simogasd, adj neki valamilyen alvós állatkát amit ölelgethet. Egyrészt ha hagyod a melleden cumizni elalváskor, nem fog teljesen elapadni a tejed. Másrészt nem értem hogy akarod kivitelezni hogy úgy altatod el, de ha megébred akkor már nem adsz neki, máshogy altatod vissza?
2017. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam nem megy el a tej egyik napról a màsikra. Amig van ez az allapot neha meha belefer ha cicizik?
2017. jún. 1. 23:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére magától hagyta abba 1,5 évesen, egyszer csak elaludt nélküle, és miután képes volt cici nélkül elaludni nem is kelt. Mondjuk ő cumizott, érdemes leszoktatni, ha ilyen szenvedés már.
2017. jún. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg szoptatsz nem apadsz el. Én a fiam úgy szoktattam le végleg , persze kinlodtunk mert sajnaltam , de végül elvettem és nem adtam , 3napig őrjöngött érte... Aztán leszokott.
2017. jún. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!