Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A plázában a padon szoptatsz...

A plázában a padon szoptatsz vagy a szoptatós helységben?

Figyelt kérdés

Maradjunk a kérdésnél, kérlek. Nem kell másik kérdést idehozni, a válasz egyszerű.

Egy plázában, ahol van szoptatós helység és még megfelelő is (értem ez alatt pl. hogy tiszta), bemész oda megetetni a babát, vagy leülsz az első padra az üzletek közt?

egyedül vagytok a babával, nincs több gyerek veled, csak ti ketten.


2017. jún. 14. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Szoptatos szoba, ha a nagy is velen van.mindig van nalam jatek ami lefoglalja
2017. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatós szoba - ha tudok róla és megtalálom :)
2017. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Szoptatós szoba, ha választani kell, de amúgy nem szoptatnék Plázában. Eddig mindig sikerült enélkül megoldani.
2017. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Egyértelműen szoptatós szoba, hiszen arra van kitalalva.
2017. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Egyetlen "helység" sincs a plázákban, max "helyiség".:-) Egyébként igen, természetesen bemennék, amennyiben van, megfelelő információnyújtás miatt tudok is róla, megtalálom, nem foglalt éppen és megfelelően tiszta.
2017. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szégyenlős vagyok, csak vészhelyzetben szoptatnék nyilvánosan. Még akkor is, ha semmi gusztustalant nem látok a szoptatásban.
2017. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Mindig szoptatós szoba, eddig soha nem kellett sorba állnom, tiszta, nyugi van, biztos van szappan és én is összekaphatom magam etetés után.
2017. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Ha van szoptatós helyiség akkor ott.

Engem nem zavar a nyilvános szoptatás,de tudom h sok embert igen és ezt igyekszem tiszteletben tartani.De ha nincs erre megfelelő helyiség akkor nem tudok mit tenni,a gyerekenek ennie kell.

2017. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ritkán megyünk plázába, de ha ott jön rá a picimre az éhség, akkor bemegyek valamelyik ruhás boltba, alibiből gyorsan leakasztok valami ruhát, ami az utamba esik és irány a próbafülke, mert ott a legnyugisabb, senki sem nyit ránk. A szoptatós helyiséggel az a gondom, hogy kicsi, üvölt benne a zene (nem értem, miért) és folyton jönnek-mennek (a többi anyukák a gyerekeikkel, ami teljesen érthető és természetes) és a gyerekek általában hangoskodnak, a zajok és a mozgás pedig mindig elvonta a kisfiam figyelmét és így kínlódás volt a szoptatás.
2017. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első padra még egymagam se biztos, hogy leülnék, számítana, hogy milyen boltok vannak vannak arra, és hányan járkálnak éppen.


Gyerekkel meg jobban megválogatnám, hogy hova ülök le.


Ha meg még szoptatni is akarnék, még sokkal jobban válogatnék, hogy hol állok meg.


Teljesen igaza van itt előbb valakinek, aki próbafülkébe menne, csak én előre szólnék, hogy megkérdezzem, és hogy tudják.


Megnézném a szoptatós szobát is, még azelőtt, hogy szüksé lenne rá, hogy előre tudja, hogy lehet-e számítani rá, hogy odamehetnénk.


Ezenkívül volt egy kékes tisztaselyem kendőm pont ilyen célra, takarásra. Mert a selyem szellős, és még belülről a kék nyugtató is a kicsinek. Kilósboltban vettem, drága sem volt.

2017. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!