Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek így elfogadott?

Szerintetek így elfogadott?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudtam hogy kérdezzem. Család előtt persze ebbe beletattozik anyós apos is, ha szoptatok előttük tegyem meg? Kicsit zavarban vagyok, én családom előtt megy, de az ő családja előtt nem.. Ez persze barátomnak annyira nem tetszett, mert inkább kimentem a szobából.. Vagy?

2017. jún. 19. 09:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem tudom a lány apja mit szól ha előtte szoptatom a lányát..
2017. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Teljesen természetes, hogy nem szűk családi kör előtt nem szeretsz etetni, hiszen ez egy végtelenül különleges kapcsolat a gyermekeddel. Az én anyukám is mindig elvonult, ha etetési idő volt valami nyugodt helyre.

Ha nem tetszik, nem tetszik, így járt. Az ilyen dolgokban jobb a saját kényelmedet nézni.

2017. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
A saját apám, bátyám, stb. előtt se szoptatnék, nemhogy "idegen" férfiak előtt. De egyéb nőrokonok előtt se kell, akár kinek a hozzátartozói. Engem nőként is feszélyezne, ha a sógornőm előttem szoptatna. Számomra ez egy intim dolog, nem olyan, mint cumisüvegből, vagy tányérból etetni.
2017. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Én após előtt nem szoptatnék. Igazából apukám előtt sem. Talán nők előtt még igen.
2017. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem vonulók el, csak eltakarom a cicim.

Nem kell azt látniuk a rokonoknak.

2017. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Én mindig elvonultam egy szobába szoptatni.

Ha anyós utánam jött beszélgettünk, jó kapcsolatban vagyunk, nem zavart. De após vagy sógornőm előtt nem tudtam volna szoptatni. Még a saját bátyám nővérem előtt sem.

Pedig nem vagyok egy nagyon szégyenlős, de a szoptatás az más.

2017. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nőrokonok (anyum, anyósom, sógornőm) előtt simán szoptatok, apum előtt már nem szívesen de nem vonulok el csak eltakarom a cicim. Após és más férfirokon előtt nem szoptatnék. Nem azért mert nem szeretem őket, hanem mert zavar. Átöltözni sem öltöznék előttük.
2017. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En csak nok elott szoptattam. A ferfiakat zavarba hozhatja ha udvariassagbol nem is mondjak!
2017. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az az elfogadott, amiben te komfortosan érzed magad, és másokat sem zavarsz vele.


Én egyetlen családtagom előtt sem tudnék szoptatni, kivéve a férjemet.

2017. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Barátod csak ne húzza a száját, mert mindenki úgy szoptat, ahogy szeretne. Én pl teljesen egyedül a babával. Bárki jönne be, kiküldöm, és nem érdekel, ha nem tetszik.

Meg kell érteni, hogy szoptatás alatt ne erőltessék rá a jelenlétüket az anyukára.

2017. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!