Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetnék? Mindkét mellem...

Mit tehetnék? Mindkét mellem sebes és gennyes, igy nem merem szoptatni a kisfiam.

Figyelt kérdés
Ezért tápszert kap,mit tegyek hogy begyógyuljon a mellem?Garmastannal kenem,de nagyon lassan gyógyul és félek elapad a tejem mert fejni nem nagyon tudom.
2008. okt. 17. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel a dokidat/háziorvos/írjon rá valamit.Ha sokáig nem szoptatsz,lehet hogy picikéd már nem fogja elfogadni a cicit.
2008. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak lehet hagydd szabadon a melleidet. Jobban gyógyul. A tápszert nem javaslom inkább fejd le neki.Ha kicsit bírod a fájdalmat szoptasd amennyit bírsz. Arra figyelj hogy ne játszon vele, ha nem szívja ved ki a szájából, mert elázik a bimbód és attól lesz sebes.
2008. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyet értek a 2al kend be anya tejel és had száradni nagyon jó az anyatej mindenre .Nekem is az segített,jól kend be és várj vele 1percet száradjon meg.
2008. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kitartani, nekem is sebes volt és iszonyatosan fájt, amikor szopott a baba. Vettem bimbóvédőt és a sebes mellből úgy adtam neki a tejet, aztán pár nap alatt elmúlt, én is kentem a Garmastannal és szárítottam amikor rajta volt az anyatej és a baba nyála. Kitartást, el fog múlni pár nap alatt!
2008. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most muszáj erősnek lenned, ha tényleg akarsz szoptatni. Én is azon a határon álltam, hogy feladom, mert egyszerűen féltem a szájába adni a cicim, annyira fájt. Gennyes is volt,sebes is, vérzett is, plussz ez mind akkor, amikor mellgyulladásom volt. Azt hittem bedilizek. Mondjuk a jobb mellbimbóm vége még a mai napig is minden szopizás után hosszában kettényílik, de valahogy már megszoktam a fájdalmat. Legalább a bal teljesen meggyógyult már. Biztos, hogy nekem azért van így, mert ilyen érzékeny típusú a mellem. Az első fiamnál is 4 hónap után jött rendbe. Nagyon nehéz tudom, de a picinek a tej a legjobb. Ha van tejcsid, ne hagyd, hogy elapadjon. De ha feladod, akkor sem dől össze a világ, más is felnőtt már tápszeren.
2008. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!