Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cicifüggőnél elhagytuk a...

Cicifüggőnél elhagytuk a cicizést. Éjjel megint többször ébred. Lesz ez jobb is?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 09:58
 1/3 Tündi0212 ***** válasza:
Szia nekem a kislányom nagyon cicifüggő volt ugy kell elképzelni hogy egész nap cicizett volna nem volt éhes de mindig kellett neki ! Ha pl kocsiba volt akkor is egyfolytában mint más a cumit! Este is ! Ő nem cumizott soha ! Ettől besokaltam és fejtem tejet elsőnek és azt cumisüvegböl adtam utanna eut is megszüntettem ! Sîrt pár napig és kereste ejjel is de hozzá szokot ! Nem tudom hogy a tied mennyi idős ?nehog, hülyeségeket irjak :))
2017. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2,5 eves volt a kisfiam mikor elegem lett.

Az apja levitte a balatonra 3 napra.az elso ejszakat vegig bogte es a mamat vetkoztette ejjel.mikor hazaert nagy,csillogo szemekkel jott hozzam,hogy titiii...

Nem kapott,akkor ejjel megint siras volt.

Azt mondtam elvitte a cica a tejcit.

Hat a macskakat nagyon utalta par hetig.

Kiabalt nekik,hogy titaaa hozd vissza a titit :D edes volt.

Par hetig volt ejjel keles.eleinte apja ment be,aztan mar mehettem en is par nap utan.simivel,plussel egyre konnyebben visszaaludt.

Utana vegre vegigaludhattam az ejszakat :)

Persze nem egybol ilyen drasztikus modszerrel valasztottam el.csak fel evig akarmivel probalkoztam nem sikerult.mentem vissza dolgozni szeptemberben,es eselytelen lett volna ugy,hogy ejjel 3× 4× minimum ebredt,nekem pedig hajnalban keles volt,mert csak igy tudtuk apaval osszehangolni a munkat.

2017. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az én fiam 2 éves volt, amikor úgy döntöttem, itt a vége a fuss el véle. Az első 3-6 hét elég nehéz volt. Hangulatingadozások, hisztik, és folyamatosan inni kért, éjjel sokat felébredt, nagyon nehéz volt. Aztán szépen lassan minden visszaállt a régi kerékvágásba, a cici annyiban van jelen, hogy úgy alszik el, hogy a mellkasomra hajtja a fejét.

Kitartást, jobb lesz majd! :* <3

2017. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!