Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bal mellemben lett egy kis...

Bal mellemben lett egy kis gumó ami fáj is, nincs túl telítődés, sok tejem sincs már, Hiába szopizza ki akkor is ott marad mit csinálhatnék hogy elmúljon, szokatnám le a fiam de így nem merem?

Figyelt kérdés

#szoptatás #gumó #tejcsatornaelzáródás
2017. okt. 12. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Meleg vizes zuhany után próbáld meg kimasszírozni, kifejni jó határozottan. Leghatékonyabb, ha olyan pózban szoptatsz, hogy a baba álla a csomó felé mutasson (hajolj fölé, amíg ő fekszik vagy vedd a hónod alá). Ha végképp nem megy, valami erős "ipari" mellszívót kell beszerezni vagy olcsóbb, ha megkéred apát (tudom, izé...).

Ha begyullad - pirosság, fájdalom, láz, bőrproblémák, netán tályog, amit fel kell vágni, és sok antibiotikum meg éjjel-nappal kétóránkénti kötelező fejés lehet a vége. Úgyhogy jobb minél hamarabb megszabadulni tőle.

2017. okt. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tej benr rekedt szerintem. Forró zuhanyzás jó sokáig, szoptatás és fejés. Nekem tejlázam is volt így nagyon szar volt. Akkor a doki mondta h fejjem ki. Órákon át ültem a fotelban és fejtem erősen meg szoptattam mert megijedtem h tályog lesz. De bevált sikerult megszabadulni.
2017. okt. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már próbáltam zuhany alatt kimaszírozni fejni, de hiába nincs változás. És nagyon félek hogy tájog lesz belőle. :(
2017. okt. 12. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Szoptatás előtt is meleg vizes zuhany, vagy meleg cseresznyemag/szőlőmag párna.

A szopizást vagy időzítsd egy nagyobb evésre, vagy fejj egy keveset előtte.

2017. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!