Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ginseng szoptatáskor? Szoptatá...

Ginseng szoptatáskor? Szoptatás vége felé is tilos?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom, éjjel szopizik több (2-4)alkalommal, nappal nem. Totál ki vagyok szellemileg fizikailag, kedvem sem jó. Vettem multivitamint amiben van ginseng, terhesség előtt segített erőre kapni, de most azt olvasom, hogy szoptatás alatt nem szabad használni.
2017. nov. 23. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, akkor nem vagyok egyedul, teljesen ez a helyzet velem is. Ket kis kulombseggel. A kislanyom nappal is szopizik, a masik pedig h nem szedek semmit .
2017. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy érzem elfogyott az energiám. Eddig terhes vitamint szedtem, úgy voltam vele, már jó a sima is. Nappal akkor szopizik ha náthás pl. Amíg a foga ki nem Jön nem akarom leszoktatni, mert éjjel amiatt kel.

Most jön a tél, de már most fáradt vagyok

2017. nov. 23. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugy erzem minden erom elhagyott, hiszen senki nem tudja milyen egy babaval elso naptol kezdve szinte segitseg nelkul lenni, mert majdnem ez van. Apuka sincs tul sokat vele, sokszor fontosabb a gep es alig jut ideje emiatt rank. Es delutanonkent itthon vagyok a picivel, nagyon varjuk az estet h apa hazaerjen. Es sokszor nagyon csalodom mert a gep fontosabb nalunk. Es elis szomorit ez, ha en szolok meg en vagyok a hibas, minden az en hibam, igy szerinte en vagyok a depresszios, mondja szuksegem van orvosra, gyogyszerre. Nem, semmi bajom csak neha mar osszetorve erzem a lelkem es nagyon faraszto . Csak az tudja aki benne van es alig van segitsege
2017. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dorkadió válasza:
Sziasztok! Látom, már nem mostani a bejegyzés, de én is hasonló cipőben járok, mint ti jártatok, illetve gondolom jártok most is, a 2 év körüliekkel! :) Írjatok, ha van kedvetek beszélgetni az anyaság nehézségeiről, a kialvatlanságról, a segítség hiányáról, hogy milyen az, mikor 1 éve nem voltál apával kettesben sehol, és mennyire várod este azt a csendet, mikor minden gyerek alszik! Nekem 3 van, egy 5,5 egy 3,5 éves és egy 10 hónapos.
2019. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!