Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyik napról a másikra elapadt...

Egyik napról a másikra elapadt a tejem? Miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Harmadik babám. 8 hetes, eddig sem volt sok, de ami volt az fixen volt! Minden évesnél 50ml környékén evett.

Tegnap óta 0 ml! Mindig ráteszem, egyszerűen nem értem!!


Beteg vagyok, torokgyulladás, natha.

Illetve van erős folyasom, mint amikor peteérésem van (fájt is a hasam 2 napja)


Nagyon szeretném vissza hozni azt a keveset is!

Most van az influenza szezon!! :( :(



2018. febr. 3. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Ha megnyomod, akkor jön valami? Ilyen hirtelen nem apad el.

Lehet, hogy tényleg peteérés, és meg fog jönni. Ilyenkor csökken a tejtermelés, de az csak átmeneti.

Szoptass sokat, az se baj, ha szinte egész nap rajtad lóg a pici. Igyál sokat, egyél szénhidrátot, aludj, amikor csak tudsz. 90 napig visszahozható a tej.

Attól, hogy a mérleg nem tudja mérni, valamennyi tejet biztosan ki tud szívni.

Karamalzot, zabkekszet, tejszaporító praktikákat érdemes kipróbálni.

2018. febr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sokat ettem sokat iszom.

Bimbovédővel szoptatok, abban mindig láttam hogy van-tej. Ma reggel 10ml-t mutatott a mérleg! Ami lehet simán 0!! :(

2018. febr. 3. 08:00
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Ne méregesd, mert kiakadsz tőle. Vackoljátok be magatokat a babával az ágyba, szoptasd akár folyamatosan, amikor nem alszik. Ne méregesd, ha jó a kedve, elég neki. És ne stresszelj, mert csak rosszabb lesz.
2018. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A 10 ml nem nulla, hanem 10. Máris több, mint a tegnapi nulla.

A bimbóvédőt nem tudod elhagyni? Sokkal jobb lenne neked és a babának is.

A tesók meddig szoptak? Akkor is volt gond a szoptatással?

Hogy adsz pótlást? Nem lehet cumizavar?

2018. febr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

De miért kell méregetni? Teljesen felesleges nekem eszembe sem jutott ilyen ostobaság, nem is mentem mérleg közelébe! . Csak magadat idegesíted vele aztán csodálkozol , hogy apad a tej.

Amit tudsz, hogy egész nap szoptatod a babát, ruha nélkül vagytok bőr bőrkontaktus, és egész nap szopizon, ezzel fogja magának termelni a tejet !

Azt a rohadt mérleget meg felejtsd el.

2018. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Muszáj vagyok méregetni! Ez abszolút nem teher!

Nagytesó 1 evig szopizott. Középső 6 hónapig kb, akkor volt egy igen komoly mellgyulladásom. Állitólag ez miatt sincs annyi tejem már! De még ez sem gond! Ha csak napi1-2dl-t kap, az nekem tökéletesen megfelel! Csak tudjam kihúzni még tovább


Beköltözni a nagyágyba most nem tudok! Mert mindenki beteg

2018. febr. 3. 11:29
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell méregetni, egyébként szívesen a tanácsokat!
2018. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Hogy lennél muszáj? Semmi sem muszáj. És igenis le kellfeküdni és csak vele foglalkozni ma. Apuka a betegeket ellátja.
2018. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7: Ne kötekedj már kérlek!

Ne vedd magadra.

8: Mindenki beteg! Nem tudok külön menni. Az nem olyan egyszerű!

2018. febr. 3. 12:52
 10/12 A kérdező kommentje:
1: Igen, szerintem is peteérés! Annyira egyértelmű jelei vannak! Sajnos! Köszönöm, akkor ezek szerint még vissza állhat az eredeti mennyiség? Az jó lenne! Most picit Megnyugodtam!
2018. febr. 3. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!