Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki havonta menstruált a szoptatás alatt? A menstruáció tényleg befolyásolja a szoptatást?

Figyelt kérdés
Szülés óta sajnos menstruálok (minden hónapban megjön!). :( Sokat küzdök, hogy legyen tejem, s vannak napok, amikor estére már kell adnom egy kis pótlást. Mire számíthatok? 4,5hónapos lesz a babám.
2010. jún. 8. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Négy hónappal a szülés után jött meg,és 20 hónapos koráig szoptattam!Én is azt hallottam van ősszefüggés,de én nem tapasztaltam változást.Szerintem ez is egyedi mindenkinél.
2010. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök a jó hírnek! :)
2010. jún. 8. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
7 hónappal a szűlés után jött meg előx,s még mindig szopizik a Kisfiam,aki 26 hónapos:-)
2010. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 4 hónapos volt a kisfiam, amikor először megjött. Aztán havi rendszerességgel, óramű pontossággal. 16 hónapos koráig szoptattam. Nekem nem volt kevesebb a tejem mensi alatt sem, nem vettem észre semmi változást.

Reméljük te is tudod sokáig szoptatni a babádat :-)

2010. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szülés után 6. héten jött meg, valamennyire, és most van 2x, de inkább csak barnás nyák:(

Nekem a védőnőm mondta, h mikor megvan akkor a tej megváltozik, és van, hogy a baba nem mindig fogadja el emiatt a cicit. (nem híztunk rendesen, s rögtön azt kérdezték, nem-e megvan, mert akkor lehet azért nem eszik annyit a pici)

2010. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szülés után a 6. héten megött, azóta is rendesen. Az elején (4 hónapig), mikor megjött nehezebben fogadta el a cicit, kiköpte a tejet. De most már észre sem veszi. (egy éves)
2010. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat! :)
2010. jún. 8. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindkét fiam születése után a 6-8. héten jött meg (sajnos) és teljesen szabályosan beállt a ciklusom. A nagyot 11 hós koráig szoptattam gond nélkül, a kicsi 7 hós múlt és még szopizik.

Én nem vettem észre semmit rajtuk, hogy nem ízlene nekik olyankor, v. kevés lenne vagy vmi.

Engem jobban zavar, mint őket :))))

2010. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!