Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ehetek KFC-s...

Szoptatás alatt ehetek KFC-s kajat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy gyorskaja rajongó, de a KFC-t imádom és nagyon ennék már, napok óta csak azt kívánom. Nem bántaná a csípős a babám gyomrát? 6 hetes.
2018. márc. 4. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem annyira nem csipos.
2018. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. Nekem pl a paradicsomos kajákat kell most hanyagolni, a kicsit csípős meg se kottyan neki.
2018. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég sok zsírt tartalmaznak ezek a cuccok, a tejedbe átmegy és nem biztos hogy jó a baba fejletlen gyomrának.A fűszerezésre is azt szokták mondani hogy csípőset ne..bár ha nem olyan csípős..
2018. márc. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
semmivel sincs benne tobb zsir, mint egy itthoni rantotthusban...
2018. márc. 5. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Egyél keveset. Ha másnap nyugi van, akkor nyugodtan. 😊
2018. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha néha megkívánod, edd nyugodtan. Majd kitapasztalod, hogy a babád mit szól hozzá, ezért elsőre keveset egyél, és ha nincs baj, akkor később ehetsz normális adagot is.

Én ettem ennél jóval csípősebbet is szoptatás alatt, semmi baja nem lett tőle a kisfiamnak, nem zavarta. Igaz, én terhesen is sok csípőset ettem, valószínűleg megszokta.

2018. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!