Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges egy mellből végig...

Lehetséges egy mellből végig szoptatni?

Figyelt kérdés
Kisbabám csak az egyik mellemből szeret enni, ezért a másikban már kezd apadni a tej. Igy is tudni fogom szoptatni ameddig igényli? Ahogy nő majd az étvágya elég lesz neki egy mellből a tej? Vagy akkor majd gyakrabban kell etetnem?
2018. ápr. 4. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik oldalon eleve kevesebb a tejmirigy, így a tej is. Mondhatom, hogy csak a másik oldalt használom. Nem volt semmi gond, alkalmazkodik a test a kereslet-kínálathoz. 8 hónapos korban se akart még igazán enni, csak anyatejet. 14 hónapos most, és még mindig szoptatom.

Látványra érdekes most, de egy szivacsos melltartóban nem lehet látni, hogy az egyik oldal (most) nagyobb. :( Ez is csak engem zavar, a férjem szerencsére nem.

2018. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelen. Gyakorlatilag egy cicibol szoptattam a lanyom 1 eves koraig. Egy mellgyulladas miatt az egyikben sokkal kevesebb tej lett, es ha a fejem tetejere alltam sem lett tobb. Ennek ellenere azert mind a kettobol kapott...mar amennyi volt.
2018. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!