Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós nőnek nem szabad...

Szoptatós nőnek nem szabad alkohollal készített tortát enni, ugye?

Figyelt kérdés
Igazi alkohollal, nem aroma.
2018. ápr. 30. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne lehetne? Egy egész tortába tesznek esetleg egy kupicányit, ami azt jelenti, hogy egy-kész szeletben lehet egy CSÖPP alkohlos ital, és ennyi alkohol a síma gyümölcslében is van, azaz nem kell egyáltalán figyelembe venni!
2018. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Elvileg egy pohár bort is lehet inni. Csak teljen el 4-5 óra a következő szopiig.
2018. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Csak mert estére vendéget várunk, és most jöttem rá, hogy lesz anyuka is, akinek 6 hónapos a babája, tehát valószínűleg még anyatejet eszik. Na, akkor nem kell külön desszertet összedobnom neki, annál jobb.
2018. ápr. 30. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Ritkán bekaptam egy pár szem konyakmeggyet.

Hat hónapos már nem olyan kicsi, hogy tortába raksz kb. egy kis felespohárnyit, akkor az egy szeletben amit eszik abban egy csepp lesz, és az is sülve, nyugodtan mehet. Egyébként mit sütsz?

2018. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Milyen torta? Ah alkohol szobahőmérsékleten már párolog, így ha valami fozott krembe kevered, csak az ize marad meg, az alkohol elillan
2018. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem főzött a krém, de most már mindegy, nincs már időm semmi mást összedobni. Hát majd eldönti ő maga. Egyébként aszalt barackokat áztattam pálinkába, és amit nem szívtak fel, az ment bele a túrókrémbe, tehát “nyers” a krém.
2018. ápr. 30. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos babamat szoptatom, én egy etetes után ennek belőle.
2018. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megettem volna szoptatás alatt. Minimális alkohol, a nagyrésze felszívódik benne, a tejbe kb. semmi nem jut.
2018. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Szoptatásnál ebből nem lesz gond. Viszont szólj azoknak, akik esetleg kocsival vannak. Szondázásnál előbb lesz belőle probléma.
2018. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!