Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális hogy egyik nap...

Normális hogy egyik nap megvan a mensim a másik nap nincs? Még szoptatok

Figyelt kérdés

A "tünetek" megvannak,fáradt vagyok görcsöl a hasam és leszakad a lábam .9,5 hós a babám

A válaszokat elöre is köszönöm


2010. jún. 15. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem normális, mert a hormonok még aktívan dolgoznak a szopi miatt! Én nem is mensiztem, addig, míg szoptattam (13 hónapig)!

Esetleg hívd fel a nőgyógyászod csak, hogy megnyugtasson vagy véleményt mondjon!

2010. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Csak nem értem hogy 9 hónap után most jön meg 2-jára és egy nap vérezgetek másnap semmi aztán megint vérzek,szinte csak pecsételek ez is normális?
2010. jún. 16. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom van. Bár én szedem a Cerazette-et. Szülés után 2hónappal megjött először a menstruációm, aztán volt 3 ciklusom, azóta meg megint semmi. Barnázgatás igen, de nekem is úgy, hogy egyik nap igen, másik nap nem, össze-vissza.
2010. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!