Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mekkora szoptatós melltartót...

Mekkora szoptatós melltartót vegyek előre?

Figyelt kérdés
A kórházba szeretnék vinni szoptatós melltartót, mert ők is mondták, hogy kell, de egyébként sem tudok melltartó nélkül lenni. Eddig nem változott a méretem, de 2 honap vissza van még, és nem tudom, hogy nagyobbat kell-e venni, mint amekkorát hordok. Mi a tapasztalatotok?
2018. aug. 7. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem változott a mellméretem semmit, pedig rengeteg tejem volt. Én sima vas nélküli melltartót vettem, az volt rajtam. Szülés közben is amúgy mert utálok "nyilvánosan" melltartó nélkül lenni. Erőltették, hogy vegyem le, de nem hagytam, mondtam hogy nagyon feszélyezne ha nem lenne rajtam.
2018. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem két kosárméretet nőtt egy nap alatt, amint belövellt a tejem... Szerintem kb lehetetlen megjósolni sajnos.
2018. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Csak előre érdemes melltartót venni, hátul valahogy olyan snassz!
2018. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem b-ről d-re nőtt még terhesség alatt és szoptatás alatt is ez a méretem.
2018. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem A-ról nőtt B-re. Előre én maximum egyet vennék mert nem tudhatod hogy szükség lesz-e rá vagy sem. Én pl nem is vettem hanem csak később kettőt amikor már biztos volt hogy kelleni fog. Otthonra és a kórházba egyébként én ilyen sima pamut merevítő nélkülit használtam amit simán csak félrehúztam ha arról volt szó.
2018. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

A 3as válaszoló különösen nagy segítség volt! 😂

2018. aug. 7. 09:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beindult a tejem, semmit nem bírtam magamon elviselni. 2 napig majdnem felül ruha nélkül voltam, mert rettenetesen fájt és húzódott. Én azt javaslom, főleg ha ez a fajta tej beindulás sok másnál is így van, hogy várd meg, hogy hazamenjetek, addig keress egy olyat ami most jó és könnyen, le tudod tolni, félre tudod húzni ha kell. Pl sport melltartó? Én sem szeretek melltartó nélkül lenni, de a kórházi 3 napban eszembe sem jutott felvenni egyet..


Szóval szerintem várd meg, hogy változik majd a méreted.

2018. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod elore. Nekem nem nott semmit, pedig volt tejem 2,5 evig szoptattam.

Annyi, hogy merevitoset tilos, mert elnyomja a tejcsatornakat.

2018. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak az Aliexpress-en, wishen tök jó szoptatós sport melltartók. Én ezekből javaslok 1 számmal nagyobbat. Ha most b-s vagy, akkor c-set. Ez úgy nagyátlagban bejön 😊
2018. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb fél méretet nőtt a mellem.
2018. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!