Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha be kell mennetek a városba...

Ha be kell mennetek a városba a babával, hogyan oldjátok meg a szoptatást? Ha tápszert visztek, azt hogyan kell tárolni, hogy ne romoljon meg?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amig csak szoptattam, az egyszerű volt: mindig kéznél volt, ha kellett :) De igyekeztem olyan helyekre menni csak babástul, ahol azért van pelenkázó, el lehet nyugalomban vonulni, de olyan is sokszor volt, hogy az autóban szoptattam és a csomagtartóban pelenkáztam. Később vittem magammal üveges bébiételt, akár gyümölcs akár főzelék, sajátot nem készitettem igy el előre, nehogy megromoljon. Vagy valahol megmelegittettem, ahol volt mikró, vagy van autós melegitőnk, amit a szivargyújtóra lehet csatlakoztatni. Most már eszik gyümölcsöket, abból is lehet apróbb darabokat előkészitve elvinni, vagy pl a banán nagyon univerzális. Olyan is volt, hogy a rizspépet vagy tápszert is vittem magammal, forró vizet külön cumisüvegben, addigra pont iható meleg lett, mire kellett, vittem kanalat, kimértem, kevertem, megitta. Előre végig kell gondolni, de szerintem megoldható.
2010. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
szia!én megkérdeztem,hol etethetem meg a picit.mindig mutattak egy helyet.ha szopizik,akkor ne adj neki tápszert.most már eljutottam oda,ha éhes,megetetem bárhol.
2010. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én kocsiban illetve ismerősökhöz szoktam beugrani e célból. de szoptattam már pelenkázóhelyiségben is, ahol szerencsére volt 1 db szék:)
2010. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lefejt tejet viszek üvegben. Ha hosszabb időre megyek, akkor mellszívót is. (Nem szopik a babám, sajnos.)
2010. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amig szopizik a babád,ne adj neki tápszert csak azért mert egyszerűbb igy útközben megetettni,mert leszokhat a szopizásról.Sokkal jobb ha megszoptatod valahol,bárhol.
2010. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:
Hordozókendő / nagy sál és szoptatós póló / kivágott top + blúz, ing.
2010. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!