Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha megjön a menstruáció,...

Ha megjön a menstruáció, abbamarad a tejtermelés? Utána általában meddig lehet még szoptatni? Megváltozik a tej íze?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 8 hónapos volt a kislányom,mikor először megjött.A tej mennyisége ez miatt nem változott.Azt,hogy az íze megváltozott-e,azt nem tudom,bár szerintem nem,mert a lányom a mai napig szopizik,pedig már 19 hónapos! :D

2010. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ltimea ***** válasza:

Szia!

a fiam és a lányom is 4-5 hónapos lehetett amikor először megkaptam a szülés után, a fiam 10,5 hónapos, a lányom 15 hónapos koráig szopizott még, csak azt vettem észre, hogy aznap kevesebbet szopiztak, de különben mindig rendesen.

2010. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hat hós volt a lányom, amikor először megjött, semmi változást nem láttam a gyereken, ugyanúgy szopizott tovább. Most 22 hós, 3 héten belül születik a tesója és még mindig szopizik. :-))
2010. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 hós volt mikor megjött, ugyanúgy szopizott akkor is. Picit kevesebb lett abban a 2-3 napban, de utána visszajött. 14 hóig szopcsizott.
2010. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

6 hetes volt a lányom amikor 1x megjött.

És utána minden hónapban rendszeresen megvolt.

2 éves koráig szopott így is, rengeteg tejem volt.

2010. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. jún. 21. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem csökkent a tejem, de az íze más lett és nem kellett tovább a babának. Még hetekig próbálkoztam, de hiába, csak hajnalban, félálomban fogadta el. Aztán elértünk a következő mensiig és ott már arra is bemondta az uncsit.
2010. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!